Alte știri din fotbal
Oțelul nu a ruginit! Dorinel Munteanu a cedat clar pe terenul unde a devenit campion » Clasament în play-out
0
Daniel Pancu este convins că Mircea Lucescu nu se va lăsa de antrenorat: „O să vedeți”
0
Daniel Pancu are două dorințe, înaintea duelului de la Craiova: „Mi s-a povestit că au fost condiții de Real Madrid”
0
Antrenorul din Liga 2 și-a dat demisia după eșecul de sâmbătă: „Ne-am strâns mâinile și ne-am despărțit”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
1
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Motorină premium mai ieftină decât cea standard la un mare lanț de ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
serviti nas la borcan din constantza
Nici atunci.. o bate king kong si in baston.
Asta-i precum in cantecelul ala de copii: " nu mi-e frica, nu mi-e frica de bau-bau"!
Pai daca meciul se joaca 2 din 3...xe unde *** vrei sa CASTIGE sau sa PIARDA in 4 (patru seturi ??) ***....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai patru seturi nu are cum sa adune ! Doua sunt mai mult decat suficiente... :)))
...daca dincolo de cuvinte acum, la acest meci, Simona Halep va dovedi prin jocul ei ca munca lui Darren e confirmata atunci va intra in istorie ca fiind cea care a detronat-o pe unica Serena! Daca nu, ei bine nu cred ca va mai continua colaborarea intre cei doi! Hai, Simona, hai Romania!
Se imbata cu apa rece sau mai bine spus isi face curaj inainte de esafod. Maine cand voi deschide site-ul eurosport.co.uk sigur voi vedea ca Halep nu a adunat nici macar 4 seturi in total.
cote la pariuri?
Esti prea increzuta...ce sa controlez la Serena???Vei pierde,dai cu rachete de cateva ori de pamant si vei sta in liniste o vreme!
Ba Simono, ce dracu iti mai faci sperante aiurea ? Iti da negresa un 2-0 sec la seturi si apoi dupa meci incepi sa cauti motive....ca te-a durut un deget la picior, a batat vantul din fata, te-ai simtit rau, etc. Nu poti sa recunosti o data pentru totdeauna ca pe Serena o vei bate doar cand o sa se lase de tenis ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.