Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
Nu a fost nici o remarca rasista.Nastase a facut bine ce a facut.
Opinia ei (care dreaqu o fi aia ) trebuia sa se manifeste in tara ! Caracter zero !
domnișoara Halep - din nou - își schimbă declarațiile (la fel ca și antrenorii)....diferența dintre dumneaei și Năstase este cât diferența dintre Logan și Ferrari....ea este mult prea mediatizată vis a vis de ce oferă pe plan sportiv...dar la ifose nu o întrece nimeni....
Ca de obicei, HALEP, canta dupa "muzica". Initial a ras si spus ceva de genul: Asta este Nasty, nu te poti supara pe el", in conditiile in care discriminarea, la adresa Serenei, era evidenta. Astazi vad ca si-a scimbat opinia si critica remarca "generalului" Nastase. Ca in politica, de doi bani, din tara noastra.
Ilie Năstase a făcut o glumă. Că a fost bună sau proastă, ține de percepția fiecăruia. Simona Halep, în timpul interviului cu pricina, a perceput gluma ca fiind bună; motiv pentru care în timpul interviului a rîs. Ceea ce se întîmplă azi în lume, nu se numește anti-discriminare ci discriminare pozitivă.
adica nastase poate zice orice,oricand...fara sa tina cont de bun simt,de circumstante? daca omul e senil...noi trebuie sa inghitim tot? sa o credeti voi....! scuza ca.....tatal serenei a zis la fel....hmmmm e cel putin hilara! stii cum suna?....ba pea ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CA SA AJUNGI SA-L CRITICI PE I.NASTASE AR TREBUI SA FII MACAR LA ACEASI VALUARE CU EL!!DUPA PAREREA MEA ""!) HALEP""NU FAC UN I>NASTASE!!!!POATE PESTE DE ANI !!!NU STIU CE VREA ACESTA HALEP DAR VAD CA ISI FACE RAU SINGURA!!!DUPA I>NASTASE A INCEPUT SA ""MARAIE"" SI LA SARAPOVA!!NUMAI CA ...NU INGHITE ASA CEVA SI ""O VA MANCA LA MIC DEJUN""PE HALEP!!!O SA VEDETI!!!!ORICUM DECIZII NU PROASTE CI FF. RROASTE PENTR HALEP DAR CINE A INVATAT-O A FACUT PROST!!!!!!!!
Perfect, eu zic sa facem din asta o tactica, sa citigam meciurile cu ajutorul mirlaniei...ca doar ne reprezinta ca natie.
Ceea ce spun posibil sa se interpreteze gresit, in primul rand nu sunt de acord cu ce a facut Nastase, un comportament PRIMITIV si deplasat in lumea sportului. Dar la fel de bine cred ca aportul lui la acest FedCup a fost unul urias pentru castigarea meciurilor, a pus o "presiune" cum doar in Romania se practica (vedem des la fotbal), a reusit sa enerveze pe toata lumea, sa le piarda concentrarea si asta se poate vedea in meciurile jucate. Zic ca 60-70% a contat in desfasurarea partidelor ceea ce a facut Ilie. Dar ma repet.. nu a fost normal un asa comportament!
Un om normal la cap nu poate sa sustina comportamentul acestui ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.