Alte știri din fotbal
LPF a analizat sistemul grecilor și a dat verdictul: „Cel mai bun format pentru Superliga e acesta! Și de ce spun asta?”
0
FRF, încolțită de cluburile din Superligă: „Nu vrem să începem campionatul!” » Dani Coman explică pentru GSP motivul protestului
0
Daniel Bîrligea și-a scos mașina la vânzare: cât cere în schimbul ei
7
„Asta e vrăjeala vrăjelilor că el caută investitori!” » Îl acuză public pe ministrul Radu Miruță: „Vrea să pună lacătul pe Steaua!”
3
Știri din fotbal internațional
40.000 de oameni la antrenament, înaintea meciului de titlu din weekend!
0
Atletico Madrid - Arsenal 1-1 » Fă Raya din ce ai: egal din penalty-uri, calificarea se decide pe Emirates
9
Liviu Ciobotariu și-a depus CV-ul: „Vrea să antreneze echipa”
2
Penalty controversat în Atletico - Arsenal » Verdictul specialistului
0
Lifestyle
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
30
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
Mihai Dimian, ministrul Educației, critică noua lege a salarizării: „Este ...
Libertatea
Micii perfecți pentru grătar: rețeta veche de peste 100 de ani propusă de ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
CTP a dezvăluit adevărata țintă a moțiunii PSD-AUR și a găsit omul care să ...
Libertatea
Prietene, "wander" inseamna drumetie...
Tac-su spune că românii nu au ajutat-o. Deci au ajutat-o turcii, se pare. Și Hagi și Becali vor Delta Dunării. Pentru cine? Dacă am avea infrastructură, niciun bogătan din ăștia nu ar avea pretenții. La ''scorul corect''.
Amice, daca esti roman ardelean, iti dau un exercitiu de imaginatie. Cum va vedeti independenti, cu o minoritate ungureasca de vreo 30%,cu o ungarie agresiva in coasta si o Romanie indiferenta ca principal vecin? Ungurii sunt ei obraznici si agresivi acum, in granitele unei Romanii cat de cat intregi, dar atunci cand veti fi "independenti"? Daca esti ungur, ce pot sa zic, voua si un tramvai daca va fluturam prin fata ochilor tot la ungaria mare visati.
ea cistiga la MADRID la TIRIAC e o falsa ca FCSB ul in mizeria de fotbal manelist
Din cate meciuri a jucat pana acum, in acest sezon, Sharapova a jucat prost. Sa joace exceptional de bine dupa cateva meciuri proaste, putin suspect. Si ea nu avea ce cauta la us open (Sharapova). Celelalte GS cum nu-i i-au acordat WC.
Am crezut ca aici se comenteaza despre Halep, dar cred ca am gresit pentruca vad ca se dicuta despre "minunatul" nostru fotbal. Bravo ! Am citit niste comentarii.....niste comentarii ; - (((
sarapova daca nu ar fi fost suspendata ar fi fost lejer nr 1 , la ce tenis joaca fetele de azi...nu e nici o rusine sa pierzi la sarapova care e de departe cea mai dotata si talentata pentru acest joc din toate jucatoarele din ultimii ani. ( singura peste e serena , care nu mai joaca)
S-a vazut diferența dintre o multipla campioana de grand slam si o răpciugă cocoțată fără merit pe locul 2 mondial
Non valoare. Rusinea circuitului wta
Pai daca mamele , tatii vostri si voi insuti sunteti lasi . fricosi , pomanagii nu e vina mea . Eu va urez succes dar sunt convins ca sunteti doar buni de gura aici pe retele de socializare . In realitate la fotbal cam toti tineti cu steaua, dinamo si chiar si rapid . Putini tineti cu CFR-ul !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.