Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan n-are dubii după ce CFR Cluj a răpus-o pe FCSB pe Arena Națională: „Acum eram pe primul loc”
0
„Îmi asum toată responsabilitatea” » Charalambous s-a ridicat și a părăsit conferința
0
Cordea a marcat cu FCSB, apoi a explicat de ce s-a bucurat: „Nu sunt apreciat”
0
Transfer confirmat imediat după FCSB - CFR Cluj: semnează, e ca și rezolvat!
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan, meciul zilei în Italia » Echilibrul se menține pe Olimpico
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
prostul e prost si cand ii faci desen. mai citeste de cateva ori si poate pricepi de ce te-ai facut de ras. dar tot n-am inteles...daca azarenka e jucatoarea ta favorita, si e cateva clase peste tot ce a existat, banuiesc ca ai vazut mai mult de 6 meciuri ale ei. de unde ai tras concluzia ca are un joc variat? cine te-a mintit in halul asta? sa ne intelegem...e o jucatoare ff buna, dar are un joc f liniar, loveste tare toate mingile. deci...cum ai tras tu concluzia ca are joc variat? :))
stefane, tu nu vezi cate comentarii are ? asta si-a facut acest cont special, si nu e de mirare sa nu fie din redactie :) tu nu vezi ce nick are , bosfor, adica e turc :) nu stii zicala, ce nu intelegi, esti turc ? :)
aha, deci ai vazut 6 meciuri ale ei si vi sa ne tii lectii deschise despre estetica jocului lui halep si sa ne anunti ca n va castiga nimic niciodata. din ce inteleg nici n-ai vazut nici un meci inainte de a-l avea pe fissette antrenor, dar ne spui sigur ca n-a prins nimic din colaborarea asta, ca n-a dus-o capul sa priceapa ce ii zicea ala. pai de unde stii ca n-a prins nimic, daca nu stii cum juca inainte? :))
toti sunbteti asa ma inalti si cu capul mic ? tu nu intelegi ca nu ma intereseaza tammpa ta vad ca tu o puppi in dos mai rau ca altii. numai doobbitoci sa nu cumva sa zici un cuvand rau la adresa piticcanniei lor ca gata te urmaresc toti jjderii din lume , ti-am mai explicat mai acuzat ca am facut-o tuta. dar cred ca tu esti tut acuma ca a inteles aia ceva sau nu de la antrenor sau ca este ea prea destepata si nu are nevoie de antrenor nu ma intereseaza pt mine halep este o jucatoare de duzina . ca-i tuta ca-i skioapa ca -i broaska testoasa ( aici parca se potriveste ) sa fie la voi acolo ca prea sunteti dobbitoci.
ma da` voi sunteti obsedati de wim asta, nu stiti cum sa mai iscati vreun scandal, jigodii de pseudo-jurnalisti ce sunteti
ieri am fost la liege si intamplator m-am intalnit cu wim care tocmai vorbea la telefon cu wickmayer care intamplator avea telefonul la ea, care intamplator ( telefonul) nu era pe silence :) wim i-a spus : poti sa faci si pe naiba in patru, o iei pe coaja in maxim 75 de minute 6-3, 6-3..:)
stai sa vezi cand o sa faca si ea ca djokovic, kvitova si multi altii care s-au mutat la monaco si nu mai platesc impozite. sa vezi atunci atacuri pe aici. ca mai devreme sau mai tarziu, daca se mentine in top, va face si asta, ca doar nu o sta sa o jupuiasca statul care n-a ajutat-o cu nimic cand era jos. si cretini sunt peste tot. pe kvitova a amenintat-o un dezaxat ca o omoara, dupa ce un politician a atacat-o public. l-au arestat in cehia.
calmeaza,te. nu o lua pe urmele altui user de pe aici . nu sunt nici mare specialist nici mare cunoscator . ajungem la haina face pe om sau invers .., poate sunt afon cu spui tu . insa nu trebuie sa fii expert sa-ti placa ceva . sau sa nu-ti placa altceva . acum daca cineva nu o place pe halep nici fizic si nici sportiv e dusmanul vostru ? am vazut maxim 4 sau 5 meciuri ale ei cu lucic baroni la un turneu , buchard . cu ana si serena la turn camp si acu ultimul la a o . 6 meciuri . o victorie la serena absolut intamplatoare s-a vazut apoi in finala cine e seful , cu o buchard vai de mama ei in meciul ala . baroni a executat,o iar ultima s-a kinuit rau .
:)) e clar, esti mai greu de cap. pai ai spus inca o data acelasi lucru, ca de fapt ala a lucra degeaba, ca halep e prea incapatanata sa prinda ceva de la el. deci practic tu sustii ca nu s-a prins nimic de ea din ce a lucrat ala cu ea, ca e prea incapatanata si tuta. pai daca nu s-a prins nimic de ea (din orice motiv) din ce a lucrat ala, rezulta ca ala n-are nici un merit. si deci...ca toate meritele sunt ale ei. deci...a ajuns practic fara ajutorul antrenorului pe 3 si in finala de GS. deci hotaraste-te: ori are fissette si el un merit, si atunci halep a prins totusi ceva din ce a zis ala, ori n-a prins nimic, deci meritul lui fissette e inexistent
iohanescu, nu mai tipa cu majuscule ... scrie si tu normal, ca faci sa ne doara ochii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.