Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Oare toate aceste ex . actuale și viitoare soții a generalului nu iși pun problema și să analizeze comportamentul individului cu acele foste soții ? Asta se insoară așa de dragul publicității ca defel și amicul său Țiriac . Junincile sunt dornice de măritiș cu tataia doar pentru banii săi și faima . Ilie ..brânză bună în burduf de câine .
Intr-o tara normala Ilie ar fi trebuit sa intre in puscarie. Nu ca as avea ceva cu el, dar el este un exemplu pentru tanara generatie. Un exemplu prost.
Ilie nastase este dovada clara care dintre cele doua cluburi Dinamo si steaua era mai avantajata de sistem... A fost o disputa acum ceva timp legat de ajutoarele pe care sistemul comunist le a facilitat lui Dinamo si stelei inainte de 89... Fostii jucatori ai lui Dinamo precum Andone, Dinu recunosteau clar, pe cand legendele steliste ca bumbescu sau piturca ziceau ca n au fost deloc.... Ipocrizie ca asta se poate vedea doar la clubul Armatei, club sustinut cu aceleasi practici din timpul regimului stalinist si pe parcursul anilor 90 cand doar ei existau in campionatul romanesc. Faptul ca fostii sportivi ai stelei inca au gradele este o blasfemie la adresa regimului democratic instalat in 89 si faptul ca nu recunosc ca au fost cei mai avantajati de catre sistem, cu mult peste clubul militiei Dinamo, este o zeflemea la adresa societatii si iubitorilor sportului. Solutia este retragerea imediata a gradelor acestor falsi generali precum iordanescu sau ilie. Au fost sportivi mari, nu au facut academia sau au luptat in vreun razboi ca sa merite distinctiile alea.
Ar fi trebuit demult sa fii cautat ajutor de la un psiholog sau terapist de cupluri. Acum la varsta lui nu prea mai vad rostul. In alta ordine de idei, e arhicunoscut ca Nastase are un temperament vulcanic si agresiv, iar despre scandalurile cu fostele iubite/sotii s-au scris tone. Ce credea doamna cand l-a luat ???
Du-te baaa....voi bagati la puscarie barbatii pentru cum va suna bine
Se vede cu ochiul liber ca il IUBESTE pana la ultimul banut. Bine si Tiriac si Ilie arata verzi si frumosi!!!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oare marele general al armatei romane nu stie ca portul uniformei se face numai in anumite ocazii, cerute de regulamentele militare?! Sa te duci la Wimbledon sau in carciumi de cea mai joasa speta ca ultimul ***, neras, netuns si cu uniforma militara botita, este ceva ce frizeaza nu numai bunul simt ci si alte sentimente, de care este strain....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.