Alte știri din fotbal
Daniel Pancu are de luat deja o primă decizie la Rapid
0
Dinamo la cota 2.400! Cu cine au avut „câinii” cele mai multe victorii din Liga 1
0
Edi Iordănescu, asaltat de CFR Cluj după plecarea lui Pancu! » Răspunsul ferm al antrenorului + salariu record pentru Superligă
1
Șelimbăr rămâne în Liga 2! » CS Dinamo retrogradează după primul sezon în eșalonul secund
2
Știri din fotbal internațional
Bruno Fernandes, desemnat cel mai bun jucător al sezonului din Premier League
0
Forbes a actualizat Topul 50 al câștigurilor sportivilor » Cine este liderul din 2025 + Patru fotbaliști în primii 20!
0
Candidatura lui Florentino Perez la președinția Real Madrid, validată
0
Au furat bara porții rivalilor și au dus-o în tribună! Scene incredibile la barajul pentru promovare
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Stațiunea de la malul mării care nu s-a mai construit. Moșierii stăpâni de ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
si ce face,ii da cu suspendare ,Nu vi se pare ca-i dam prea mare importanta acestor englezi ,ei de cate ori si-au batut joc de noi ramanii ,Nasty a gresit ca aceste glume trebuiau spuse in culise nu in plen ,dar ce sa-i faci asta e el .
Acum dupa meciul Konta-Carstea putem investiga si noi pe Nastase !! Daca nu vor da in judecata englezii sau SerenaW,atunci avem obligatia morala,sa dam noi o educatie pe masura domnului Nastase pentru comprtamentul inuman si antisportiv! Asa ceva nu poti permite nimanui !!! Banii ni ne imputernicesc sa ne comportam inuman si suburban,nici sa jignim ! O excludere din viata sportiva nu inseamna nimic pentru un fost sportiv pensionar ! Dar sint solutii ca sa educam pe cei care renunta la fair play in sport !
Nu vad nimic rasist sunt doar inchipuirile celor care inlocuiesc normalitatea cu "fob-uri". Noi ne laudam cu libertatile noastre dar nu vedem aceste constrangeri.
Daca in locul lui nastase era usain bolt sau alt negru care spunea asta cred ca ziarele nici nu se oboseau sa scrie despre subiect.antirasistii sunt cei mai prosti rasisti
In curand se va termina si cu ipocrizia limbajului politically correct prin care nu se mai poate vorbi decat in sabloane.
Serena nu e un geniu totusi..e o sportiva foarte buna, probabil ajutata si de "mini*martienii* :))). Geniu a fost Einstein, Tesla, Bell, Mozart, Picasso, etc
Degeaba l-o fi lasat toate femeile cu buza umflata? Un misogin!
un mosneag libidinos...ce traieste din indemnizatia de parlamentar,adica din banii tuturor romanilor dar el e suporter numaial lui becali si a celor ce tin cu fcsb
Cu ce drept ataci,ironizez si comentez viata personala a unei genii ca Serena W ?? Daca analizez performantele ei,este peste Nastase!!! Cu bani nu poti cumpara cultura,civilizatie,educatie si bun simti!!! Remarca lui Nastase este sub orice critica,suburbana si rasista ! Nu se admite asa ceva din partea nimanui !! In loc sa faci ordine in viata ta (prezentata in mass media ) te bagi in viata personala al altora! Este un gest condamnabil si josnic!
CE SA-I CERI UNUI RAMOLIT CARE PE LÂNGĂ PRIETENIA CU BEEEECALI A FOST ÎNSURAT CU O CONDAMNATA PENTRU PROSTITUȚIE ȘI PROXENETISM ! DE CE CREDEȚI CA L-AU LĂSAT TOATE NEVESTELE DE DEȘTEPT ? ÎN NICI UN CAZ ! *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.