Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu a fost prezentat oficial la Hermannstadt » „Bine ai venit la FCH, Dorinel Munteanu!”
0
Agentul lui Kevin Ciubotaru „dinamitează” mutarea la FCSB: „Nu este adevărat! Prioritatea este un transfer în străinătate”
0
Adrian Mititelu, după informațiile apărute în Ungaria: „N-au nicio șansă. Vă spun de ce și îmi asum”
0
Cum a ratat Dinamo transferul lui Kevin Ciubotaru: „A fost la Săftica”
0
Știri din fotbal internațional
Thierry Henry, mesaj viral despre revolta lui Mohamed Salah: „Eu am intrat în vestiar și am spart tot! Știți unde greșește el?”
0
Guardiola e convins: „La Real Madrid aș fi fost concediat în 6 luni”
0
Marcus Rashford pune presiune pe Barcelona: „Prefer să joc la echipa a doua dacă nu se poate întâmpla asta”
0
Zinedine Zidane a devenit acționar la noul club rezultat în urma fuziunii! Alți doi campioni mondiali se implică
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
0
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Momentul în care un șofer lovește mai multe mașini în Sectorul 4 și fuge de ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Lia Savonea a dat verdictul după ce s-a uitat la documentarul Recorder
Libertatea
nu a aratat nici cu Hanescu nici cu Simona ca e un antrenor bun. Pe Hanescu l-a facut unul dintre cei mai antipatici jucatori din circuit , iar Simona cateodata era de tot rasul . Nu lucra la pshicul lor deloc.
Tomai pur si simplu nu se potrivea cu Halep. Asta e o banalitate, nu e slab. Nigel Sears nu reuseste deloc sa o ajute pe Ana Ivanovic, asta nu inseamna ca e ea slaba sau el, ci doar nu se potrivesc la gandire. Asa si in cazul acesta, Andrei Mlendea se potriveste perfect. E absolut superb cum a reusit sa o schimbe, acum isi arata toate calitatile uneori ascunse de ceea ce ii cerea Tomai, acum arata si arme ofensive si defensive numai cand este cazul, un psihic de otel si o inteligenta incredibila. s://www.facebook.com/SimonaHalepOfficial (Pentru fanii Simonei, am gasit cele mai noi detalii aici)
s://www.facebook.com/SimonaHalepOfficial (PAGINA FANILOR SIMONEI HALEP ) QF: Simona Halep vs. Lesia Tsurenko (nr. 78 WTA). Tomorrow, June 20th, on court 1. It's scheduled as the third match on the court 1, the most important thing is that we will have a live stream available. Team #HALEP wishes Simona good luck, as always. A semifinal on grass would be a fantastic result !! She can do it!!
Sa nu exageram, chiar nu poti spune ca Tomai nu e antrenor bun. Una peste alta Hanescu a ajuns destul de sus cu el, si a regresat foarte mult dupa ce a inceput colaborarea cu el. Iar la Halep, mai degraba sezonul pe zgura cred a adus-o in mare forma nu neaparat antrenorul.
Daca era vorba de pitzipoanca Sorana Cirstea,atunci imediat ar fi aparut un articol pe jumatate de pagina,ca doar unii redactori au anumite interese la ea.
Simona Halep Vinci 6-0 6-1 pur si simplu a surclasato pe italianca . Lui FIRICEL FLORICEL TOMICA ar TREBUI retrasa legitimatia de antrenor , iar Hanescu ar trebui sa il bata un pic pt ca ia distrus cariera.
Ar fi frumos un meci Mergea vs Tecau.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.