Alte știri din fotbal
„Atunci pleacă Charalambous!” » Vede o ruptură în vestiarul FCSB
0
Zeljko Kopic a făcut anunțul în conferință: „E foarte important!” » Vestea primită de antrenorul lui Dinamo
0
„Stâlpul” Goian crede că FCSB trebuie să renunțe URGENT la 3 titulari: „Nu mai e ce trebuie, iar de el nu mi-a plăcut niciodată!”
2
Ce decădere! Carlo Casap, dublul campion al României, a fost prezentat la noua echipă: „Bun venit!”
0
Știri din fotbal internațional
Aveau 2% șansă de calificare în Liga Campionilor și O LUNĂ de pauză » Ce a urmat e DE POVESTE!
0
Îl mai recunoașteți? „Bașkanul” Stelei care a îngenuncheat-o pe Fenerbahce: „Eu zic 2-1 astăzi”
1
Antrenorul lui PSV explică de ce l-a schimbat pe Dennis Man la pauza meciului cu Bayern: „O aveam în minte”
1
Avocatul firmei de închirieri, detalii esențiale despre accidentul îngrozitor al fanilor lui PAOK Salonic
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
0
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
asta care ai pus titlul articolului... fara nicio jena...neamul tau e rusinos... om fara valoare
Nu este o jucatoare de valoare Monica Niculescu. Are un joc urit si demodat:lent si ineficient. Cum se juca acum 50-60 de ani. Dar mai ciupeste de ici citeva puncte-si citiva dolari-de colo cite ceva, aduna bani albi pt zile negre. Pt atunci cind va fi batrina si n-o va mai cunoaste nimeni. Bine face!
LOL, rusinoasa! Pentru cine? Pentru voi astia care sunteti mandria tarii? Ce ratati...
A jucat penibil... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Io zic sa se lase, sa faca un copil, ca oricum nu va ajunge niciodata pe locul 1 si nu va câștiga un GS, mai rau face Romania de ras ... Nu-i asa băi Fosfor?!
asta e rusinoasa? stai sa vezi ce si o ia simonica ;)
Infrangere rusinoasa? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.