Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Omul asta nu se mai satura de bani! A facut vreodata vreo donatie pentru vreun orfelinat sau azil de batrani, sau altceva sau pentru altcineva...? Cati ani crezi o sa mai traiesti omule? Ce spui tu la `judecata de apoi`? Ce raspunzi la intrebarea: cate fapte bune ai facut tu , mai Ioane, cat ai trait pe Pamant?
daca Tiriac ar citi ineptia asta despre banii pe care ii are (aprox. 1.7 mil euro),ar muri de ras si nu de batranete.INCULTULE (euro nu lei
Adica el are afaceri in domeniul imobiliar si atunci ne da el "sfatul" ca ar fi bine sa cumparam :))) Multumim de sfat dle. Tiriac.
absolut corect ce spune domnul tiriac...'investiție promițătoare si profitabila încă 20 de ani'...ce nu spune soon to be cel mai bogat *** din ***...profitabila...doar daca nu cumparati acum...la varful pietei si cu 6-9 luni inainte de cea mai neagra recesiune vazuta de omenire secolul asta...cumparati la anul cand preturile vor fi 40-50% mai mici si o sa fie bine...:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
can't wait...
Soon to be cel mai bogat din cimitir
Face clădiri... și lui îi trebuie doar o garsonieră! :)))
O nouă clădire de birouri în centrul capitalei? Nu ne spune și nouă cât a fost șpaga pentru asemenea autorizatie?
Amu no, stai să-mi scot cota de 2 investita cu 5 lei pe pariuri sportive și ma și apuc!
Lui Tiriac doar o investitie imobiliara de 2mp ii mai e de folos.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.