Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Mitomanilor, doar in setul trei au fost ceva injurii, nu pe toata durata partidei..
Doar niste ziaristi idioți pot scrie asa ceva. Daca scriu " morții mati de ziarist" nu o sa publici. Nici ca esti prost. Dar am scris acelasi lucru...ce rău se simt peștii inpachetati la voi la fabrica.
Nervii sunt intinsi la maxim in timpul partidelor importante fie ele de fotbal , de tenis, sau de bambilici in apa. Ar fi bine sa se abtina data viitoare, pentru ca nu se stie de unde iti poate veni beleaua, de la gsp, de la cancan sau de oriunde. Totusi , l-as ruga pe autorul articolului sa ne spuna, daca tot a inceput, ce era la gura lui Neymar in timpul meciului cu Costa Rica, la 2 pasi de arbitru care se facea ca ploua , sau pur si simplu intelegea tensiunea momentului. Si ca tema pentru acasa sa ne spuna ce striga in gura mare Viorel Moldovan dupa inscrierea golurilor.
:-). Interurban, zici? Eu ma înjur fără oglinda. :-) Nu vreau s-o iau razna. :-)
ba da ce pudic iesti atunci nu te mai uita nici la fotbal ba da cind jucatoru ics cind rateaza sau nu ie multumit de decizia arbitrului si ie surprins de camere ca baga si scoate la greu ma mir ca nu rosesti in fata teveului de rusine
Si care e problema voastra ? Injuraturile fac parte din cotidianul Romanesc ! Aratati-va aia mai catolici decat Papa si demonstrati ca voi nu folositi limbajul ala care il foloseste Mihaela !
*** ne face de ras. Sper sa-i traga WTA o amenda s-o linisteasca, poate depasim si noi "modele" gen Nastase.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
2 milioane as fi mai linistit
Pune-ti o poza din tinerete in locul oglinzii.
Sunteti foarte tare,cea mai stilata'romanca este una Silvia,iar no.2 in tenisul romanesc este Mihaela!Ambele cu un limbaj suburban,dar foarte talentate si muncitoare! Singura chestie e ca reprezinta pe totii romanii,iar unii chiar au un nivel de educatie decent si nu le convine sa fie bagati in aceiasi oala! Mai e si romanul de mare valoare Dragneasi el "mandria tarii,poate il admirati si pe el!Succesuri in viata!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.