Comentarii (3)
FC.SteauaB
FC.SteauaB  •  22 Iunie 2026, 19:36

Soc este si a fost cum a scapat Swiatek de 4 ani de suspendare dar probabil ca daca te sustragi de la control esti mai in culpa decat daca te prinde efectiv cu ceva.

Brazvan
Brazvan  •  22 Iunie 2026, 18:19
Postat de Jean202 pe 22 Iunie 2026, 17:51

pai aia de ITIA fac ce vor ei, au si painea si cutitul, daca era vreo amercanca nu patea nimic.

O pupau și pe frunte!

Jean202
Jean202  •  22 Iunie 2026, 17:51

pai aia de ITIA fac ce vor ei, au si painea si cutitul, daca era vreo amercanca nu patea nimic.

Comentează