Știri din fotbal internațional
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Dacă era înaintea începerii meciului mai înțelegeam, dar când a văzut ca nu are nici o șansă... a întrat în "telenovela" războiului))
Cam așa ceva. Dacă se întîmpla să cîștige, se bătea cu cărămida în piept cum le-a răpus ea de una singură pe balaurițele rusoaice.. Așa, dacă vede că e proastă și mănîncă bătaie, își pune palma-n fund și fuge și zice că ea protestează.
Sportivii ruși ar trebui retrași total. Da, nu sunt ei personal vinovați. Dar generează o atmosfera nesănătoasă pe unde apar. Vrând-nevrând, aduc în memorie atrocitățile rușilor în Ucraina.
Nu bre, probabil a fost un protest la adresa rusoaicelor !
Pai daca nu juca deloc cecul ar fi fost mult mai subtire :)))
Gazeta Uluitilor :)))
Posibil !
Era clar ca nu joaca impotriva rusoaicelor.
A primit un " semnal " de la președintele Terrei !
...s a lovit la ceas ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.