Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
2
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
Doi specialiști în arbitraj s-au contrat în scandalul de la Bayern - PSG: „De neînțeles”
0
Vincent Kompany a lansat acuzații dure, după Bayern - PSG: „Nu am găsit nicio imagine care să arate asta”
0
Luis Enrique, după Bayern - PSG: „Iubim mingea, am jucat la cel mai înalt nivel”
0
Pe cine a remarcat Ilie Dumitrescu după Bayern - PSG: „Perfect”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
din păcate plouă!
incepe aici-supertennis.tv
Tatjana Maria (GER) / Eugenie Bouchard (CAN)
mujje jeegsepe pishhamashh pe articolele voastre tendentioase
De fapt indicatiile au fost: Simona fa ca in reclama. Imagineaza-ti ca fileul este sfoara pe care ai intins-o in camera. Da in stanga, da in dreapta, da in stanga, da in dreapta... stii ce urmeaza?! ... dai tot in dreapta si ai scos-o din ritm... ti-ai baut lapticul dimineata? da cerealele?... bine, du-te in teren si da in dreapta, da in stanga... Da ai zis sa dau in stanga intai!... Da' da asta era pentru astia care ne spioneaza cu camera si microfonul... hai du-te si vezi ce faci... ca eu mi-am facut numarul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.