Alte știri din fotbal
Detaliul care îi dă fiori lui Mirel Rădoi » Cei patru „călăi” din sezonul regulat îl așteaptă în play-out
0
Haos înainte de alegerile FRF » A făcut contestație la TAS împotriva lui Burleanu
7
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
1
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Știri din fotbal internațional
Spectacol total și mari surprize în Liga Campionilor! DEZASTRU pentru echipa lui Drăgușin + Bayern, SET în Italia
2
„Ori te întorci în Qatar, ori nu ești plătit” » Amenințări pentru jucătorii care au fugit din calea războiului
0
Scenografia fanilor lui Galatasaray l-a emoționat până la lacrimi pe Victor Osimhen: „Noi suntem o familie, iar familia este totul”
0
Fotbalistul din La Liga, reacție vehementă după jignirile fanilor: „Să fii numit «poponar» nu e o insultă!”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Averea lui Donald Trump a crescut cu 1,4 miliarde de dolari doar în ultimul ...
Libertatea
E prevăzut cumva în regulament că nu are voie să vorbească între puncte?
sigur... mare jucatoare :))) toti habarnistii comentati. zi-mi ce jucatoare importante a batut Cirstea in impresionanta ei cariera... una macar. Osaka chiar si acum cand joaca la 20 % din potential, tot ii da cu terenul in cap
Asta e caracterul *** Cirstea. Nu e in stare sa isi controleze trairile nici macar la ultimul ei meci in Australia. Japoneza nu a facut nimic iesit din comun. Dar astea sunt ifosele de Targoviste. Toate jucatoarele se incurajeaza, ea a urlat mai rau decat japoneza de fiecare dat< cand castiga si ea cate un punct. Las-ca o consoleaza Tiriac Junior. Sigur o sa o apere pe Instagram :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Roxadustat? Hai Simona!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Osaka, fruct al discriminării pozitive, o sponsorizată îmbuibată, demult compromisă în galeria marilor jucătoare de tenis. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai si ea are samurai japonezi d-ai ei cu katane si nunceaguri..
Japoneza sa stea cuminte si sa nu se ia de fata noastra ca si noi avem pe la Craiova ceva sabii!????
Osaka e doar o trisoare bună doar la maimuțăreli în timpul, înainte și după meci, păcat că Sorana a căzut în capcana întinsă de osaka care face aceleași lucruri în fiecare meci pt a-și enerva adversarele și a le scoate din joc, daca Sorana ar fi reușit să rămână calmă și să-și continua jocul din setul 2 o spulbera pe trisoare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.