Alte știri din fotbal
Rapid s-a despărțit oficial de Tobias Chistensen: „Mulțumim și mult succes!” + mesajul transmis de jucător după transfer
0
Dinamo a decolat spre Polonia: lotul lui Nuno Campos + obiectivul anunțat de căpitanul Cîrjan pe aeroport
0
„A refuzat oferta” » Decizie-șoc luată de Florin Tănase
2
Cum a ajuns Ronny Labonne la FCSB: „Recunosc că am luat modelul Craiova. M-a întrebat asta și m-a cucerit!”
2
Știri din fotbal internațional
Mexic - Coreea de Sud, în grupa A de la Campionatul Mondial » Ocazie imensă în minutul 20
0
Canada a SPULBERAT-O pe Qatar la Cupa Mondială » Incredibil ce se întâmpla la 6-0
0
Accidentare horror la Mondial, în Canada - Qatar » Scos pe targă, în timp ce colegii plângeau pe teren
0
La 20 de ani, a devenit erou național pentru prestația de la Mondial: „E un vis”
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Ciprian Ciucu e acuzat de luare de mită, după ce a fost audiat de DNA. ...
Libertatea
Topul destinațiilor de vacanță din Europa în care verile sunt răcoroase, ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ce se întâmplă cu mandatul de primar al lui Dominic Fritz după ce a fost ...
Libertatea
Cam asa ma gândeam si eu. Nu am inteles parerea sa despre mesajul meu. Cred cam fost clar. Nu ne apreciem si nu ne respectăm valorile. Chiar dacă mesajul sau este interesant, aici nu este o tribuna politică.
Asa e cand "piata"fie ea a Victoriei iti spala mintea si asa ingusta si putina;ce legatura are tenisul cu PSD sau Teleorman numai tu poti intelege. Sa extrapolezi e relative simplu, dar e usor a scrie versuri cand nimic nu ai a spune
SUPERB comentariu!!!!!!Felicitari!!!!!!!
Este o ironie aici,noi romanii care suntem condusi de romanul Iohannis ,care am iesit in strada pentru romanul Arafat,noi romanii care votam PSD si avem mare incredere in Dragnea care din salariul de parlamentar sau ce e si-a permis un mare domeniu in Teleorman si chiar o insula,noi romanii care traim marea majoritatea din salariul minim pe economie si ne lasam condusi de toti ***,ba chiar ne certam intre noi ca ala e mai bun ca ala,am avut aprope 30 de ani la dispozitie in care toti ne-au demonstrat ca nu dau doi bani pe noi si le pasa doar de buzunarul lor,dar noi inca-i votam si avem incredere in ei,noi romanii care-i divinizam pe Guta,Minune sau Salam,care stam cu ochii lipiti de televizor cand apare Crudu sau alte ***,noi cei invatati cu marile performante sportive...o injuram pe Halep...cica nu e romanca,adica e ridicol sa dai din tartita cand apare *** Salam dar sa spui ca Halep nu e romanca si nu te reprezinta,am ajuns sa sustinem o drogata,Sharapova,tind sa cred ca este vorba de invidie.Asa ca este inutil sa incerci sa-i intelegi,trebuie sa-i lasi cu Badea sau cu Gadea...asta este marea problema a romanilor,din cauza asta nu merg toate bine in tara...pentru ca Simona Halep e machedoanca si nu a castigat nici un GS, no?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Greu cu românii. Monica Niculescu si-a închis contul pe Facebook, sau ceva de acest gen, din cauza insultelor. Nu cumva sa ajunga pe locul 1, sa vezi atunci înjuraturi daca nu câstiga un Grand Chelem.
Hai sa lasam atitudinile astea afectate. Ieri dupa meciul de simplu al Irinei nu era niciun singur comentariu. De ce nu ai comentat tu ? Ai intrat si tu pe articolul asta ca toti ceilalti (inclusiv eu) pt ca ai vazut numele Simonei in titlu. Daca maine se retrage Simona nu o sa mai vezi 3 comentarii la sectiunea de tenis.
Nimic despre Monica la dublu? Are o partenera excelenta acum, Andrea Hlavackova cu care le-a invins pe gemenele Pliskova! Dar, infrangerile Simonei (chiar si la dublu) se vand mai bine!
Nici Simona si nici Irina nu putea sa-si pericliteze traseul la simplu, astfel ca acest meci a fost unul de antrenament, un fel de "incalzire cu public".
Da-i mai pace, se face ca nu stie, Moflea Magheru Daniel Irimescu injura Steaua zilnic, pe Halep o injura zilnic cum il injura si pe Bute. :) Doar nu crezi ca nu stie ca Peschke a fost numarul 1 la dublu feminin? :) Si oricum sunt mai bine clasate decat Halep la dublu..
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.