Alte știri din fotbal
Șeful de la Slatina, ferm în cazul lui Claudiu Niculescu: „Asta a fost discuția!”
0
A fost inexistent în delul cu Hermannstadt » Jucătorul Rapidului, cifre de coșmar contra sibienilor
0
UTA - CFR Cluj, un duel tare din runda 25 a Superligii, între două echipe ce luptă să intre în play-off » Echipele de start
0
Metaloglobus - Csikszereda, derby-ul „suferindelor” din Superligă » Deschidere rapidă de scor la Clinceni
2
Știri din fotbal internațional
Gata, se face! Kurt Zouma și-a dat OK-ul și semnează, după experiența eșuată din România
0
Premier League spulberă tot! » Sumele amețitoare investite de englezi + prăbușire neașteptată pentru LaLiga!
0
Se întoarce la prima dragoste? » Planul secret despre viitorul lui Leo Messi a fost dezvăluit: „Lucrăm la asta!”
0
S-au orientat rapid și vor să dea lovitura: Mohamed Salah!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Doar in mintea unor reporteri Gsp un test covid facut in 16 decembrie poate sa fie verificat in 10 decembrie. Adica 6 zile inainte
***..let it go, toata epopeea asta cu Djokovic nu-ti aduce absolut nici un avantaj decat frustrare perpetuua, indiferent de "tabara" in care te aflii. A fost de la bun inceput, este si va fi doar o batalie politica intre presa, reprezentantii autoritatilor politice australiene si o vedeta in sport cu sustinere populara. In aceasta batalie nu se mai tine cont de absolut nimic, de context, de principii, de reguli, legi, drepturi etc. important pentru ei este daca esti "inamic" sau "prieten" vorba lui Carl Schmitt, in ce tabara te situezi, chiar daca vei zice ca nu-ti pasa ei te vor "forta" sa te pronunti bombardandu-te cu o avalansa de informatii sustinand ca adevarul e de partea lor...totul este o perdea de fum cu bataie lunga, dezbinare, neincredere intre semeni si justificarea turnatoriei manata de o falsa superioritate morala, justificarea autoritarismului in baza lipsei sau dobandirii unui statut artificial etc. la asta se va ajunge daca vom continua asa, in timp ce baietii destepti se amuza pe margine la un pahar de sampanie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dupa cum si cat minte, ai putea jura ca Djokovic e fruntas PNL!
Din punct de vedere al prevenirii răspândirii evident că un test negativ e mult mai valoros decât vaccinul. Mă rog, 2-3 într-o perioadă scurtă de timp ca să reducă la maxim probabilitatea de fals negativ. Din punct de vedere al ocupării patului de spital, probabilitatea ca un sportiv profesionist de 35 de ani să se îmbolnăvească încât să necesite internare e minusculă. Chiar şi dacă n-ar fi trecut prin boală deja era minusculă. Există informaţii detaliate pentru toate grupele de vârstă, trebuie doar să ai bunăvoinţă şi să accepţi realitatea. E un virus cu letalitate foarte inegal distribuită. Evident că politicile n-au niciun sens, ceea ce spune multe despre caracterul şi inteligenţa celor obsedaţi de făcutul vaccinului dat fiind că le susţin ca fiind rezonabile.
Ieri presa a publicat actul prezentat de Nole și spre mirarea tuturor nu existau inadvertențe! Azi era ultima zi când putea fi expulzat iar acolo este deja ora 18 pm deci e cam pa. Rămâne să le ia banii ocupantiilor țării aborigene.
Serbia gazduieste un infractor notoriu din romania seb ghita. Pote ca sarbii nu sunt doar spartaci si duri. Poate sunt si corupti si moi la euroi. Poate, poate. Va fi cu adevarat distractiv cand marele luptator pt libertate va fi intrebat de presa cum explica inexactitatile de pe teste si participarile publice cand era pozitiv si ar fi trebuit sa stea in carantina ( sau la sarbi o fi libertatea aia totala fara carantina in care iesi si ii infectezi pe ceilalti cum ai tu chef). Oricum ar fi urmeaza 2-3 sapt interesante
De ce nu-i face un test ? Daca este bolnav ...pleaca acasa ...ce este asa de greu !! Pe voi vad ca va intereseaza vaccinul nu covidul !!! Ce ascundeti bah ????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.