Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Ne-ati acrit de tot cu vedeta vietii. A gresit, a recunoscut ca a gresit si plateste, ce atata zarva. El a crezut ca si la aia merge cu fofarlica, ca in Balcani...uite ca nu merge. Aia au legi clare, pe care le respecta.
Cum să te deporteze dintr-o colonie penitenciara?! Djokovid trebuie să vină și să ne organizeze pentru a lupta pentru libertate!
Voi ăștia de la USR o dați mereu în glume și miștouri pentru că nu aveți argumente. Realitatea este că vaccinul e apă de ploaie și nu va împiedica niciodată răspândirea virusului. Se umple ATI-ul? Faceți mai multe locuri, că și așa sunt foarte puține. Voiculescu și Mihăilă ce mai zic? Pot dormi liniștiți după ce au murit 50.000 de oameni în mandatele lor?
S a vrut circ! Asa ca sa nu mai strige unii si altii ca strainii sunt mai cu mot. Era treaba clara din ziua in care Novak zbura spre Australia. Puteau sa ii zica frumos sa zboare inapoi ca nu are nici o sansa sa ramana in Australia. Doua ,trei saptamani de circ si atat.
Finita la comedia!
Oamenii nu se mai vaccinează pentru sănătate și din proprie inițiativă, ci pentru că așa e moda, așa "dă bine" față de stăpâni.
Daca un om are alta parere inseamna ca e prost? Uite eu nu m am vaccinat si nici nu am racit de 2 ani. Dar am grija de mine in alt fel. Fac sport, ma vitaminizez, consum fructe, legume, ceaiuri, etc. Daca te vaccinezi de 10 ori tot poti lua virusul si tot il poti transmite si sunt cazuri de decese cu tot cu vaccinul.
Nu are cum să înțeleagă, pentru că o caracteristică predominantă pentru grupul antivaccin este lipsa educației științifice elementare. În momentul în care scrii și vorbești prost (gramatical și semantic), folosești exemple irelevante și profund absurde, împrăștii falsuri și scoateri din context, nu ai cum să înveți dintr-o chestie simplă, precum ce i s-a întâmplat novakului în Australia. Asta trecând peste faptul că legea unei țări dictează în astfel de situații, indiferent cum este aceasta la acel moment, bună sau rea. Mai mult, faptul că tu, ca individ, nu ești în stare să faci diferența dintre o eroare procedurală de formă (ce a făcut vameșul) și încălcarea unei norme (ce a făcut novakul) arată doar că o pisică moartă are un IQ mult superior ție! Deci este normal și să nu pricepi de ce vaccinul cu mARN, pentru care se lucrează de peste 20 de ani, te protejează de chinurile unei boli. Este exact ca în situația religioșilor (nu doar ortodocși), care după ce nu sunt vindecați de către zeul lor închipuit, se duc tot spre știința care le arată clar că ăla este drumul corect!
Daca m-am vaccinat sau nu, e treaba mea. Spre deosebire de voi, astia cu 2 neuroni la un loc, eu nu ma apuc sa zic ca e bine sau nu ce am facut. E o chestie personala. Voi, hauristii pacii faceti din tantar armasar si ... probabil veti sfarsi ca acest jucator de tenis. :)
Gastele au salvat Roma, prostii vor salva omenirea? Zici tu ceva:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.