Alte știri din fotbal
Farul Constanța, mesaj aspru după aprobarea Legii 4: „Nu aduce sub nicio formă beneficii, ci doar constrângeri”
0
Mobilizare pentru jucătoarea lui FC Argeș diagnosticată cu leucemie » Are nevoie urgentă de sânge
0
Au câștigat titluri cu FCSB și reacționează, după verdictul instanței: „Acest brand a ajuns mai valoros. Copiii n-o să mai știe de Steaua”
0
Fostul atacant UEFAntastic știe ce îl poate determina pe Denis Drăguș să accepte oferta de la FCSB: „Acesta e marele atu pentru aducerea sa”
0
Știri din fotbal internațional
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius au fost reuniți în reclama celor de la LEGO
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
0
Ratarea calificării la Mondial a provocat un cutremur în Italia: președintele federației a demisionat!
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Jana Novotna... :))))
da ma,nu este wow pt ca Simona nu este produs comercial ca cele amintite de tanti asta care,spre deosebire de Simona,ea a fost wow pt faptul ca are "filetul pe stanga". la vremea ei capta copertile ziarelor si revistelor mai mult pentru faptul ca era les/bi/ana decat pentru performanta sportiva care nu ii lipsea. pentru aceste fabricute de bani, a fi wow nu are legatura cu cariera sportiva cladita pas cu pas,wow inseamna sa te vinzi,sa fi un produs care se vinde.
Faza e ca inca nu stim cat de sus si cat poate castiga Simona, mai are mult timp inainte. Insa de fosta aia jucatoare care a facut afirmatiile respective nu am auzit in viata mea deci pot spune ca e un nimeni in istoria tenisului si afirmatiile i se potrivesc ei insasi foarte bine.
unii zic ca va fi o jucatoare memorabila altii ca nu, depinde cat de iubitor de tenis esti, de gusturi dar si de viitorul parcurs si evolutia Simonei(mai este loc)....dar faptul ca foarte multa lume vb despre ea in primul rand ca jucatoare de tenis, dovedeste ca este o jucatoare mare, iar ca despre altele se vorbeste numai atunci cand fac aprecieri malitioase dovedeste ca chiar nu au fost memorabile
D aia nu mai poate Halep de ce spune Novotna.Lasa,mai bine sa nu si aminteasca nimeni de ea ,decat sa se spune despre ea,ca era o smirocaita pe teren,care ragnea,gemea la orice serva,sau una care vine beata crita,sau drogata la meci si nu e in stare sa tina racheta in mana.Dupa mine Halep daca voia avea castigat turneul campioanelor,dar asa suntem noi prea tinem sa arata la lume corectitudinea noastra si pe altii ii doare in fund de noi.Eu in locul ei o lasam pe Ivanovici sa ma bata si jucam finala cu Wozniaki si era campioana campioanelor .Dar na,asa e cand ai langa tine niste oameni care nu s profesionisti.
La fel cum nu`si aminteste nimeni de Novotna...o anonima s-a trezit sa vorbeasca!
lumea trebui sa isi aminteasca se simona pt tenisu ei, nu pentru cate reclame a facut, sau cu cati si-a traso.
asta asa e, oricum e vorba de bani, de aia numai poate Halep, e tanra o sa faca multe milioane daca e sanatoasa
Hai da-te dq fa, ca nici tu nu esti WOW :))) sa mor daca nu am stat 5 secunde sa-mi amintesc cine dq e asta...
de acum toti (fostii) se cred indreptatiti sa-si dea cu parerea ! in afara de un wimbledon restul a castigat la dublu,ce nu e acceeasi mancare de peste! de ea cine mai vb.? Problema Simonei,e ca vine dintr-o tara est-europeana.Punct.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.