Alte știri din fotbal
Florin Niță, prezent la antrenamentul echipei din Liga 2
0
Prima echipă care îl vrea pe Ricardo Matos, fotbalistul-revelație de la FC Argeș
0
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Jucătorul Craiovei Maxima a făcut praf selecția lui Hagi: „Să meargă pe burtă cu Burcă al lui!”
7
Știri din fotbal internațional
Pleacă și el de la Real Madrid: „Bernabeu va fi mereu casa ta”
0
L-a vrut Inter pe Patrick Vieira înaintea lui Chivu? » „Am avut discuții, pot să confirm... dar eu am ales să rămân”
0
Cristi Chivu, desemnat antrenorul sezonului în Serie A! » Cel mai bun jucător vine tot de la Inter
0
Ce echipă ar urma să antreneze Andres Iniesta
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
ca sa ai o opinie trebuie sa te bazezi pe ceva. pentru opiniile mele aduc dovezi. dar tu poti? nu o da in manelism cu mine!
titlurile alea intertoto sunt de fapt 12 GS-uri castigate la dublu. stiu ca ti se pare putin, la valoarea noastra a romanilor, dar arata-mi totusi un sportiv din Romania care a reusit asa ceva? novotna a declarat ce nu trebuia, asta e clar, dar eu ma intreb, va ajunge vreodata halep la performantele ei!?
Razboiul Clonelor!
doar atât poți ? subțire ! dar e normal când bei în neștire și tragi sare de baioe pe nas. marș la coteț !
Bai BALAURE,vezi ca vine ZMEUL-ZMEILOR si iti sparge trompeta.E opinia mea.Asa cum tu ai opinii da-mi voie sa am si eu.Esti detinatorul adevarului absolut?Mai gandeste-te!
Si da si ba. Da, pentru ca e totusi un grand slam. Pe langa titlurile de intertoto, de la dublu, e ceva. Ba, pentru ca daca s-ar fi facut testari de testoteron s-ar fi vazut ca Martina e Martin si trebuia sa si-o dea cu Becker, nu cu Graff. P.S. Postacii platiti de Maica Rusie sunt penibili.
subscrii prost! toti marii campioni au jucat tenis si la dublu, inclusiv federer si serena(care inca mai joaca)! novotna a jucat si la simplu si la dublu.
Ai uitat sa iti iei pastilele,ai inceput sa bati campii.Treci la culcare!
SUBSCRIU:)))
naționaliștilor ! halepino nu va ajunge cu nasul la păsărica novotnei, d-apăi la înălțimea ei !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.