Articol de GSP - Publicat duminica, 13 martie 2016 00:00
Nadia Comăneci și soțul său Bart Conner au fost ieri în tribune la Indian Wells la meciul Simonei Halep.
Pe holuri, cei doi foști mari gimnaști s-au întâlnit cu Chris Evert, câștigătoare a 18 trofee de Mare Șlem și fost lider mondial.
"Wow! Ce norocoasă sunt! Iată peste cine am dat la BNPPARIBASOPEN", a scris pe Twitter americanca, atașând o poză cu campionii olimpici, Nadia și Bart.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!