Alte știri din fotbal
Apariție rară » Fost la roș-albaștri și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales preferata: „Cu ea țin, normal!”. Vede două favorite clare la titlu
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Șapte dueluri în lupta aprigă pentru play-off și pentru evitarea retrogradării
4
Știri din fotbal internațional
Inter - Como, în etapa #14 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Cesc Fabregas
0
Cristi Chivu și-a suprins jucătorii: decizie în premieră la Inter! » Portret făcut de italieni antrenorului: „Soldatul lui Mourinho are o privire de asasin și replici tăioase”
0
Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-ar putea înfrunta, în sfârșit, la Cupa Mondială!
0
Iau în calcul orice variantă » Presa din Statele Unite ale Americii a identificat jucătorii-cheie din lotul naționalei României
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Era bună practica agricolă. Dacă aveai vreo îndoială despre ce vrei să devii, culegeai cartofi două săptămâni și dădeai la TCM. :))
Baiete, tu vorbesti de scoala ajutatoare, in care ai trecut intr-a patra. Nu mai confunda!
În prima zi de liceu, ne-au strâns în careu și a venit Tovarășul. Făcusem repetiții cu scandări si aplauze două săptămâni înainte. Alte două săptămâni am facut practică la cantină, punând murături și descărcand saci cu cartofi. N-a vorbit mult, era grăbit să dea indicații prețioase la alt nivel, nu unor mucoși. Începând cu a două zi am plecat la practică agricolă. Timp de o lună. La cules de mere. Tare bune. Norma era de un container. Culese cu mâna. Multe gagici mi-au rămas datoare vândute, eram înalt. Un an intreg mi-a luat executarea debitelor:)
Mâine începe școala, în ce clasă te înscriu? :))
Din pacate nu sunt la computerul meu, ci la un laptop. Dar iti propun un test, daca tot te dai asa cunoscator: hai sa stabilim care dintre noi e mai "***". OK?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și tu pe mine! :)), SĂ SCRII prostii, cu mulții neuroni lăsați de izbeliște, nehrăniți, nu-i așa ușor. Trebuie că ai voință, metre. :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
„a dl dr. Pompiliu?” Doar ce m-ai provocat într-un comentariu răutăcios. Se vede calitatea mujicului din tine, îți iese prin toți porii :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.