Alte știri din fotbal
Mijlocașul lui Dinamo, critici la Arad: „Nu ne-a ieșit nimic. Terenul a fost prea tare”
0
„Eu sunt dinamovist, nu mă pot dezice” » Adrian Mihalcea, mesaj direct pentru conducere: „Să ne gândim ce vrem”
0
Defensiva lui Dinamo, făcută franjuri de UTA! Fostul câine „a mușcat” și apoi nu a mai putut fi oprit de colegi după gol
0
UTA - Dinamo 2-0 » „Câini” în hibernare la Arad! Trupa lui Kopic n-a avut nicio șansă, la prima victorie a lui Mihalcea în fața fostei echipe
40
Știri din fotbal internațional
Echipele de start în Juventus - AS Roma » Derby-ul etapei #16 din Serie A
0
Real Madrid - Sevilla, în etapa #17 din La Liga
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
Vladislav Blănuță și-a atras noi critici dure după ultimul gest: „Nu înțeleg deloc cum a fost posibil un asemenea transfer”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Medic cardiolog: De ce fac infarct și oamenii aparent sănătoși + Cât sport ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
ASA ii de mare favorita aia ca nici nu am auzit de ea :)))....Schiavone aia e deodata cu mama , Dar stie tenisul... O bate pe a noastra ... P.S. CE is asa urate astea la tenis Fata de alea de la handbal ...de unde s-au strans :))))
pai aia este bai *** ca noi nu suntem suporteri de rezultat. pana nu se rezolva treaba cu sigla nici nu o sa vina. dar la voi la *** aka ruisnea Romaniei cum este? pe langa nego999itza,becali pare cinstit si investitor. dinamovistii au umilinta in adn. dinamo trece prin umilinte inimaginabile,de aproape 10 ani nu au mai castigat un titlu,Steaua numai in ultimi 10 ani a castigat 5 titluri. in europa dinamo este eliminata in preliminarii de pescari de fiecare data. si toate astea,acuma cand informatia se raspnadeste rapid si ajunge la foarte multi. daca se intampla asta acum 20-30 de ani nu era grav,dar acuma cand oamenii sunt mai batjocoritori si au posibilitatea sa scrie pe net despre rusinile lui dinamo si de a "abuza" si maltrata dinamovistii pe net este exclenet. mai pe romaneste acum 20-30 se simtea mai putin rusinat un dinamovist daca trecea prin ce a trecut dinamo in ultimi 10 ani,dar acuma in fiecare zi i se aduce aminte dinamovistilor ce rusine inimaginabila traiesc. pai au fost dinamovisti care au renuntat sa se mai uite la fotbal. au renuntat sute de mii de oameni sa mai tina cu dinamo. au fost si cazuri cand din cauza rusinii au fost dinamovisti care au cerut celor de la gsp sa ii inchida contul pentru ca nu mai suportau umilintele. dINAMO AKA RUSINEA EUROPEI STRIKES BACK.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Felicitări, ..Andreea! ..........și ea își cumpărase bilet la avion după primul tur... :) Felicitări,..Irina! Baftă ,că e nevoie....Ahoeee :)
esti *** si cazon ca orice stelist sau fcsb-it mai nou,*** ***,dupa memeu care v-a lovit un suporter si voi tot il venerati,dupa toate *** care va sustin,rapidistii au mai putini *** in galerie decat aveti voi,voi *** asta,asa amarat cum este,suporterii vostrii nu vin la stadion nici cand sunteti pe primul loc,asta spune multe despre caracterul vostru mic,ingust,penibil,oribil
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai tu faci parte din turma. voi aveti noroc ca stelistii au mult bun simt ca de nu,uite aici: gigi becali nu numai ca nu este stelist dar daca nu era la Steaua nici nu stia ce ii un offside. fratii becali aka *** sunt dinamovisti pur sange. deci dinamovistii sunt *** fratilor becali. savulescu este *** si dinamovist. turcu si badea sunt *** la fel ca dinamovistii. dupa retrogradarea rapidului dinamovistii au devenit *** ligi 1.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
copil *** tot ce vezi tu se intampla datorita Simonei..ea este cea mai buna (la ora actuala) si a creat motivatia ,a artat ca se poate ..toate celelalte fete au vazut ca ea a reusit si sunt mult mai increzatoare...asa ca ciocul mic ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cum adica? mitu si begu chiar sunt steliste. nu este o inventie a mea. au dat un interviu pe tema asta. cele 2 jucatoare sunt steliste infocate. halep nu este chiar stelista infocata.
@rizocel,dinamo aka rusinea europei este eliminata in preliminarii de pescari,nimeni nu tine cu ei. pai sunt oameni carora le este rusine sa recunoasca ca tin cu dinamo. Steaua in schimb este mandria romaniei in europa. singura,Steaua a facut in grupele ucl puncte cat tot fotbalul romanesc la un loc. poti sa spui ca in afara de Steaua liga 1 este rusinea lumii. cum naiba ca o singura echipa aka Steaua sa aiba si mai multe puncte decat tot fotbalul romanesc in ucl si sa termine de mai multe ori pe locul 3(maxim pentru fotbalul romanesc) decat tot fotbalul romanesc la un loc. ai dreptate dinamo este rusinea europei dar liga 1(in afara de Steaua) este rusinea lumii.
CE TOT AMESTECATI MAH FOTBALUL CU TENISUL? TERMINATI CU PORCARIA ASTA.. ORICINE POATE FI SUPORTERUL ORICUI..CE AI FACE DACA AI AFLA CA SI CELE 2 SUNT TOT SUPORTERE FCSB? BEGU NU E UN NUME PREA ROMANESC...SO? O FACI TATAROICA SAU ASIATICA SAU CINE MAI STIE CE VA DUCE CAPUL?
andreea si irina au fizic de campioane,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.