Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
astia,gen "Fantache" si acolitii sai :))))
lasa-l pe obositul asta.acum apare si dom'broasca cu ceva...
Nu comentariul ăsta îl citasem, luasem ultimul comentariu disponibil, dar văd că softul GSP e puțin cam varză. A fost oferit gratis de organizatorii Roland Garros sau ceva?
ce vrei sa spui de fapt, la cine te referi ?
Vezi de treaba ca ala nu-i ungur. E doar un_cacat_de roman care vrea sa fie bagat in seama. Intra pe siturile straine sa vezi cati admiratori unguri are Simona! Eu am ramas oarecum surprins.
Oricum organizatorii au cam dat-o de gard anul ăsta. Sferturile de azi sunt Murray - Gael și Nadal - Ferrer. Al doilea meci e reeditarea finalei de anul trecut. Nadal e numărul 1 mondial (sunt fan Federer, ca să nu existe discuții). Monfils a zis că se simte bine pe arena secundă. Murray a mai jucat pe Lenglen. Iar tu, organizatorule care ești organizator ce faci. Îl pui pe francez pe Chatrier. Bună treabă. Toate sferturile ar fi trebuit puse în aceeași zi. Eventual dacă erau optimi Luni, se jucau toate Miercuri, să fie o zi plină de repaus pentru toată lumea. Dar știu ei mai bine...
Nici macar un bagaj experimental ,incat sa isi permita acest lux. Eu numesc astfel de persoane klingonieni intretinuti. Abonamentele netului de care se folosesc pentru a-si manifesta dejectiile, inca e platit de parinti . Daca in schimb ii pui sa schimbe un bec sau sa dea cu matura in propria ograda, folosesc sintagme precum:" ce domne,eu am diploma ca sa mi sterg kktu de la cwr ? In fine. Eu zic ca Halep merita apreciata pentru ce face in momentul de fata si sa ii uram succes.Cat despre cei care posteaza din lipsa de atentie,le recomand horroru` " Halloween" Peace all !!!!!!
O intrebare am si eu . De ce apare cate un klingonian d-asta nascut in Romania sa arunce cu noroi in cei care aduc putin + Romaniei . Inteleg ca apartenenta lor spre introvertism e data si de lipsa prietenilor, a singuratatii. Banuiesc ca invidia fata de acestia , plus sentimentul de frustrare, naste monstrii. Din pacate, de carton.Latrai cu tulei si cas la gura,care au senzatia vaga ca ei detin toate secretele Universului,ca de ex : "Hale e nu stiu cum si pe dincolo, cutare e nu stu cum si etc. Din nefericire ,sentimentu democratic numit " libertate de expresie, corelat cu insuficienta educatie ,plus etica manelistica ,formeaza asa zisii "pioni" ,formatori de opinie.
eu sunt la 200 de km de paris, în normandie,a plouat si aici toata dimineata, acum s-a oprit, bine aici e obisnuit sa ploua f des
atunci da. dar sa speram ca se joaca. e totusi vara, ploile vin si trec. din ce inteleg e ploaie torentiala. asta ar trebui sa treaca destul de repede. oricum...cam tarziu s-au gandit organizatorii sa faca un teren acoperit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.