Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Istorie la Cupa Mondială 2026! » A marcat cel mai târziu gol din istoria competiției!
0
Belgia s-a calificat dramatic în optimile CM 2026, cu un gol din penalty în minutul 120+5
2
SUA - Bosnia și Herțegovina, în 16-imi la Campionatul Mondial » Echipele de start: revenire la americani + decizia în cazul lui Lukic
0
Scene incredibile în Belgia - Senegal » Coechipierii au sărit la bătaie
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
Se pare ca tu ești unul care are doar certitudini, continui să împroști cu noroi o mare sportivă. Ar mai fi o variantă: să îți lipsească atât certitudinile cat și caracterul.
Exact! Cei care au certitudinea ca s-a dopat!
Pomplilica, haterul de serviciu, s-a făcut de râs! :)))
Evident ca cei de la TAS pot fi corupti, la fel si ITIA. Dar daca nu ai probe, mai bine taci si nu dai in penibil cu insinuari jenante. Cum zic britanicii, «eat the humble pie». Legea justitiei e ca instanta superioara are dreptate.
Eu credeam ca Pompilica are ceva cu Simona, dar el este doar un *** bagat in seama :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ăsta e stomatolog, pune dinți la greblă. O nulitate pe care gsp-ul o bagă în seamă doar, doar mai pierdem(cum se vede) timpul pe-aici. Un martalog.
Mai penibili sunt cei care au doar certitudini. O instanta poate considera ca probele nu sunt suficiente sa condamne, chiar daca ei, subiectiv, au alta convingere. In cadrul unui proces, sentintele instantelor sunt de multe ori diametral opuse. Hotararea din ultima instanta nu reflecta intotdeauna adevarul. Apropos, ai omis o alta varianta, nu crezi ca si cei de la TAS ar putea fi corupti?
Așa, tataie! Fii roman adevărat, dacă era un străin erai îngăduitor. Sa fim intransigenței cu ai nostri! Ce sa mai spună și el? Trebuia sa fie penibil pana la capat. Dar, de dosarul care nu conține practic nimic?? Nu a fost suspendată degeaba? Verdict 4 ani???
In sfarsit o persoana rezonabila, care gandeste, intr-o mare de inchizitori. SH si-a amintit ca a luat colagenul dupa aprope doua luni. In timpul primelor audieri nu l-a amintit. Oare de ce? Cantitatea de EPO era de zeci de ori mai mare in corpul ei decat in corpul unor persoane de aceesi varsta, sex si greutate, care au luat doza pe care sustine ca i s-a prescris. Chiar daca au discreditat proba de sange din 22 octombrie si au luat-o in considerare pe cea din 9 septembrie, raman o gramade de semne de intrebare legate de pasaportul ei biologic. Avea si in decembrie 2022 niste valori pe care le are un sportiv la cateva zile dupa un Iron Man. Nu s-a indreptat impotriva academiei, desi orice victima ar fi facut-o. Indiferent cat de mare fan ai fi, ar trebui sa te puna pe ganduri.
Ornitologu' asta e asa de frustrat, c-a dat cu batu'-n balta, cand ne spunea ciorbistu', ca n-are cum sa se mai reduca pedeapsa de 4 ani, ca stie el ... Astfel incat, acum e multumit si cu o pedeapsa de-o zi !? Jenant personaj !! :(((
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.