Alte știri din fotbal
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
1
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
4
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
4
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Știri din fotbal internațional
Videoclip viral! » Un jucător paraguayan îi ia arbitrului ceasul!
0
Un debutant cum rar se vede la Mondial: Capul Verde a doborât un record vechi de 32 de ani
0
„În a doua repriză, chiar am adormit” » Zlatan Ibrahimovic nu s-a ferit să „taxeze” cel mai plictisitor meci de la Mondial
0
Mesajul lăsat de iranieni în vestiarul din Los Angeles
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Incultule amarat si sarac , ce stii tu de 7 mai *** , nu exista STELIST PE PLANETA SA NU VISEZE SI SA IUBEASCA ACEA ZI , *** . STEAUA E NUMAI UNA , STEAUA NOASTRA , STEAUA ROMANIEI , FENOMENUL FOTBALULUI ROMANESC, fraiere...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din pacate asta nu se intampla si la Nastase!
Tatica, daca ai fi roman, ai intelege ca ceea ce a facut Ilie Nastase la Constanta este perfect romaneste, avand in vedere abuzurile englezilor. Daca am avea mai multi romani cu caracterul lui, tara asta ar arata altfel. Ca sa nu mai vorbesc ca ceea ce faceau pe stadionul din Giulesti suporterii Rapidului zeci de ani a oripilat intreaga lume civilizata si a dezonorat tara asta si pe locuitaorii ei de un milion de ori mai mult decat replicile acide ale lui Ilie Nastase la adresa unor nimeni, fie ei si englezi. O fi fost Nastase badaran, dar aia care urinau in capul adversarilor pe Giulesti ce erau??? Canta la alta masa, rapidistii n-au dreptul nici in viitoarea suta de ani sa vorbeasca de notiuni de fair-play, sportivitate, eleganta in manifestari si in limbaj. Daca doresti, iti pot da o suta de exemple concrete pe langa care ceea ce a facut Ilie Nastase pare doar o simpla joaca! Derbedeii sunt in alta parte, nu la Nastase! Capisci?
auzi tatica nu are legatura tenismenul Nastase, un fenomen cu "omul" Nastase. Este normal sa fie penalizat pentru ce a facut la Constanta asa comportament este inacceptabil si-a stricat imaginea iremediabil, bine noi romanii cam stim ce-i poate pielea dar acum s-a dat in stamba rau. La mintea lui este si normal sa fie FCSB-ist :)) Asa ca eu te rog sa nu-i tii partea unui sa zic bland "badaran" cat o fi el de mare in tenis nu poti accepta un asa comportament din partea unui oficial care reprezinta Romania, ma rog daca esti fcs-bist poti "inghitii multe" mult succes:))
Daca pe vremea cand juca Ilie Nastase tu erai copil de tata, daca n-ai avut sansa sa te desfeti cu tenisul magnific pe care-l juca acest inegalabil vrajitor al rachetei pe marile arene de tenis din lume, te sfatuiesc sa te abtii sa-ti mai dai cu parerea. Te faci de ras cu fiecare comentariu pe care-l postezi aici. Daca nu l-ai prins jucand pe Nastase, inseamna ca nu i-ai vazut in viata ta jucand pe Dobrin, pe Balaci, pe Oblemenco, pe Sandu Neagu sau pe Dumitrache! Inseamna ca n-ai vazut in viata ta niciun meci al Virginiei Ruzici, care a fost "contemporana" cu marele Nastase. Inseamna ca parerile tale prostesti sunt apa de ploaie! In mintea ta ingusta, cel mai mare sportiv al Romaniei e Talpan! Sa-ti fie rusine!
Iată cum din nou mare "stelist" isi da arama de fcsbist pe fata, bravo! :-))))
Da, e incredibil cum o natiune atat de slaba, lipsita de intelect, bun-simt, inima, alimente, resurse economice, igiena dentara si multe altele a reusit in istorie sa tina sub ocupatie 3/4 din mapamond. Un mare imperiu care este responsabil pentru 80% din crimele facute in ultimii 1000 de ani a fost construit pe nimic.
Daca pe vremea cand juca Ilie Nastase tu erai copil de tata, daca n-ai avut sansa sa te desfeti cu tenisul magnific pe care-l juca acest inegalabil vrajitor al rachetei pe marile arene de tenis din lume, te sfatuiesc sa te abtii sa-ti mai dai cu parerea. Te faci de ras cu fiecare comentariu pe care-l postezi aici. Daca nu l-ai prins jucand pe Nastase, inseamna ca nu i-ai vazut in viata ta jucand pe Dobrin, pe Balaci, pe Oblemenco, pe Sandu Neagu sau pe Dumitrache! Inseamna ca n-ai vazut in viata ta niciun meci al Virginiei Ruzici, care a fost "contemporana" cu marele Nastase. Inseamna ca parerile tale prostesti sunt apa de ploaie! In mintea ta ingusta, cel mai mare sportiv al Romaniei e Talpan! Sa-ti fie rusine!
Hai sa ne imaginam ca vine un englezoi si, nitam-nisam, le face pe Simona Halep si Virginia Ruzici "***" ca una si-a luat o pauza medicala cand englezoaica era pe val. L-ati primi cu onoruri pe teren?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.