Alte știri din fotbal
Adrian Ilie a analizat lupta la titlu din Superligă: „A fost echipa cea mai constantă. Este una dintre favorite”
0
Alt pericol pentru barajul de la Istanbul? » A dat două goluri într-o săptămână și deja a debutat cu Montella!
0
„Unul mușca din gratii! Ziceau că ne omoară” » Dezvăluiri după o partidă cu cântec din România: „Au dedus că noi le-am dat meciul”
4
Propunere surprinzătoare din Superliga pentru FCSB: „E un fundaș central foarte bun”
0
Știri din fotbal internațional
Marius Șumudică știe unde vrea să antreneze: „Acolo mă simt ca peștele în apă!” » Cum a ratat un contract la „Real Madridul Africii”
0
Nu mai avem titular în Serie A: decembrie negru pentru Marius Marin! » Gazzetta dello Sport: „A avut un singur alibi”
0
Atalanta - Inter, ultimul meci pentru Cristi Chivu în 2025 » Echipe probabile + cotele bookmakerilor
0
Văduva lui Diogo Jota, revenire emoționantă pe Anfield » Imaginile fac înconjurul internetului
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
0
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
12
Cum arată un stadion de 130 milioane de dolari abia inaugurat în Uganda
2
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Marea hidrocentrală Lotru–Ciunget, capodopera energetică ascunsă în ...
Adevărul
Povestea incredibilă a lui „Edgar Davids de România”: „Mă punea ...
GSP SPECIAL
Anunțul făcut de Lavrov chiar înainte de întâlnirea Trump-Zelenski, unde se ...
Libertatea
Tipa asta se comportă exact ca tine! Nu are altă treabă decât ținta aleasă, exact ca tine. " Treaba " ta e aia Mare ( știi tu, unde roiesc muștele ! ) De ce te prefaci acum mirat când procedezi identic ?? Te uiți vreodată în oglindă?
Exact ca tine ! Nici ea nu are treabă! Tu doar urmărești treaba aia ( știi f bine care ) așa cum fac muștele Și te bagi mereu in ea, de ce miri aiurea acum ??
“ Mi-ar plăcea să câștige US Open. Și ar putea lua titlul. Are unul dintre cele mai bune jocuri”. Aceasta “influencerita” (bai, voi chiar sinteti intregi la cap?!) chiar se “pricepe” la tenis!:))
din pacate influenceriti astia castiga milioane de euro bune. si daca ar fi CEO la ceva multinationala nu ar strange pana la 30-40 de ani asa multi bani cat strang din inflencereala. dar asta nu este asa grav,aia totusi este influencerita internationala. grav este ca fac milionul din inflencereala pana la 30-40 de ani si autohtoni nostri. mai isi iau si lamborghini urus de vreo 350 de mii de euro inainte de 30 de ani si aia este. si in Romania asta,nu in afara,aici este problema.
Pai ea cand influentzareste - influentzareste, ce, te joci? Treaba serioasa, meseria e bratara de aur...
A fost o vreme cand se spunea "fara ocupatie"... intre timp s-a inventat influentzaritul, vlogeala/blogeala, etc... dar e tot aia...
Duduița Rachel chiar nu mai are altceva de influențărit?
Articol marca gigisepe!
Huo!
domnu nea Ovi sau domnu „băi van Țepeline”?...nu știu cine ar merita laude pt articolele cu influențărițe
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.