Alte știri din fotbal
Laszlo Dioszegi, show pe teren după ce Sepsi a revenit în Superligă
0
Sărbătoare așteptată 34 de ani! Corvinul a adus o bucurie imensă la Hunedoara: cele mai tari imagini
0
Fierbe Bănia! Nicolae Negrilă, dezlănțuit: „Batem la scor”. Săgeți trimise către Adrian Mititelu și fanii celor de la FCU Craiova
0
Știm și a doua promovată direct în Superliga » Dramatism total în ultima etapă din play-off-ul Ligii 2
0
Știri din fotbal internațional
Nadia Comăneci a vorbit din SUA despre succesul lui Cristi Chivu la Inter: „Antrenor de nota 10”
0
Xabi Alonso e foarte aproape de o revenire în Premier League » Negocierile se reiau în următoarele 24 de ore
0
Cristiano Ronaldo rămâne fără antrenor la Al Nassr » Jorge Jesus pleacă la finalul sezonului
0
Alvaro Arbeloa a spus pe cine vrea antrenor la Real Madrid: „Voi fi foarte fericit”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Ana a învins-o tocmai pe cea care ne-a trimis să jucăm în Africa în BJK Cup. Mustăciosule, dă-ți demisia!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Patricia a jucat foarte bine, dar cu Osaka, nr.2 mondial a avut ghinion. Oricum a castigat 60.000 euro. Comparativ Cirstea care a ajuns in finala la Strasboug a castigat 13.224 Euro, concursul fiind de categoria WTA 250. Felicitari pentru Ana Bogdan si mult succes mai departe ! A fost recompensata cu 84.000 euro. Turul doi iar ghinion, iar Osaka !
Rezultat bun, parcă m-ar bucura, dar ceva nu mai rezonează cu româncele care în bloc au zis „pas” reprezentării la nivel național. Pata boicotului, fie și comandat, nu se uită ușor. Culmea, Ana Bogdan ne oferă o demonstrație de forță spulberând marea speranță a tenisului italian, Cocciaretto. Vorba aia, „la om degeaba-i arăți găina după ce i-a stat graiul”.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.