Alte știri din fotbal
Gigi Becali, bun de plată?! » Cazul Andrei Gheorghiță este judecat azi de TAS
0
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Știri din fotbal internațional
Titi Aur a intervenit după ce a auzit explicațiile supraviețuitorului din accident: „E imposibil, nu se poate așa ceva” » Ce s-ar fi întâmplat
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în meciul decisiv pentru calificarea în optimi
0
Au comis-o! Gafă în Italia, înainte de Dortmund - Inter » Cum l-au numit pe Istvan Kovacs
0
Miză mare pentru Cristi Chivu la Dortmund! » Câți bani ar putea câștiga Inter dacă se califică direct în „optimi”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
mingie......futu-va in gura de taranusi....!!!
tmpiteilor voi daca stati 25/24 la culcalator habar nu aveti ce inseamna sa iti sucesti glezna. daca erati voi vi se rupea piciorul din 3 parti intr-o alunecare ca a ei. eu ma mir cum de a mai continuat meciul. Aproape ca m-a durut pe mine cand am vazut cum i s-a indoiat laba piciorului.
campionii castiga trofee iar fraierii se accidenteaza mereu in momente importante sau nu sunt in forma sau...exista o explicatie totdeauna hahaha
..) 2-5..)) poate urmeaza un mic break, asa de comedie..)) 3-5.. apoi simo la servici.... 4-5 ?? siii.....)) spielbberg face un nou blockbuster !
Hai Simona ca se poate
Parerea mea e ca Sharapova e cea mai buna, chiar daca a iesit. Apoi, Halep. Bouchard, ca sa ajunga jucatoare mare, trebuie sa invete sa joace si la turneele mici, chiar daca e mai putina publicitate, adica fix ce nu-si doreste.
5 - 2 hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa La mingie de meci pt aia.... :)))))))))))))))))))))))
misto cum scuza stelistii astia infrangerea albanezei! si mai misto e ca de le pui racheta n mana isi dau cu ea n cap! dar in acelasi timp sunt si mari cunoscatori in ale tenisului! bineinteles acuzand pe ceilalti ca nu se pricep! de fapt un stelist se pricepe de minune si la fizica cuantica, ca doar el se pricepe la toate ca un adevarat semidoct ce este! in fine...astept "urarile de bine" de la adevaratii cunoscatori ai fenomenului! si....simona halep nu ma reprezinta ca roman! cu asta am spus tot! multumesc eugenie bouchard!
Ba da' tu in afara faptului ca esti fanul unei echipe comuniste...ai facut ceva la viata ta?Sau iti dai cu parerea pe aici ca un aurolac prin gara??
..)) ar fi ceva incredibil...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.