Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Va place tenisul? s://www.youtube.com/watch?v=ZROVgsIuMds
Relax guys, Simona castiga la New Haven si apoi va ajunge in finala de la New York pe care o va castiga la mare lupta cu Wiliamsova. La ora actuala este una dintre cele mai inteligente jucatoare din lume cu un bagaj tehnic impresionant. Iar la ultimele antrenamente, Wim (Fissette nu Bledon) i-a dat câteva teme interesante cu continut tactic : - Sa foloseasca racheta cu mana stânga în caz de necesitate: contre-pied etc. (ambidextrele sunt acceptate de WTA); - Sa urle ca disperata de câte ori loveste mingea (câstiga incredere si demoralizeaza adversarele) si sa traga de timp cu seninatate si tupeu (la limita regulamentului); - Sa se ceara afara când adversarei îi merge jocul (fals pretex
Ma bucur ca in sfarsit romanii si-au dat seama cam ce poate sau mai bine zis ce nu poate uritica asta de Halep !!!
un fel de Bute?
Buna seara.Dintre posibilele adversare enumerate-n articol,referitor la gradul de dificultate se detasaza un singur nume care alaturi de fiica Pontului este o candidata serioasa la victoria finala: juna reprezentanta a Frunzei de Artar,d-ra Eugenie Bouchard.
În schimb, în semifinale, Halep se poate bate cu daneza Wozniacki, aflată în mare formă, sau cu o altă italiancă, Sara Errani. Caroline Wozniacki este în semifinale şi la Cincinnati şi pare într-o revenire de formă. GSP, vai si amar. Pai ori e in mare forma Wozniacki, ori in revenire de forma?
Imediat vom citi articole despre cum favoritele au clacat si Simona are drum liber si deschis spre FINALA !!!!
..))
Pai daca tu sti cum o poate bate Halep pe Sarapova ma gindesc ca si ea stie. Inrebarea e, de ce nu o face???
si cand o bate bai capsomanule ? cand o face aia 33 de ani ? pai pana acum a facut-o pilaf rusoaica de 5 ori. stupid people.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.