Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Columbiei a găsit cauzele eliminării: „Pentru asta plătim prețul”
0
Romario a început să înjure când a vorbit despre fotbalistul Braziliei: „Mă doare undeva că e tânăr! Să dea gol!”
4
Selecționerul Elveției: „Vreți să vă spun planul cu care am câștigat? Nu cred că vreți”
0
Alvaro Arbeloa a fost prezentat oficial de noul club
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
31
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Unde au stat Nicușor Dan și Mirabela Grădinaru la poza de grup cu liderii ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Podul de 500.000.000 de euro de la Brăila intră în reparații din nou, până ...
Libertatea
Si vrei sa joace super bine in fiecare meci,nu?
cand scapa de Sharapova ?
De aceasta data, Simona are nevoie de putin noroc ca sa joace din nou cu " angelica" Sharapova . dACA VA REVENII LA CAPACITATEA FIZICA SI MENTALA DE LA rOLAND gARROS SI VA AVEA PARTE DE UN ARBITRAJ CORECT FRUMUSETEA RUSA VA PARASII INVINSA TERENUL DE JOC . Astea sunt previziunile astrologice . S-ar putea ca Sharapova sa aiba soarta lui Na Li . Ca asa-i in tenis ! ! !
nu a prea stralucit cu ucraineancaa castigat la limita
asta e genul de cAcAt care se retrage la 23 de ani din sport...
Iar cautam senzationalul? Faptul ca sunt eliminate favoritele, nu inseamna ca Halep va cistga titlul. Poate si ea sa pateasca la fel, mai ales ca jocul ei nu este potrivit pentru iarba! De asemenea, ma pun pe ginduri problemele de sanatate pe care le are din ce in ce mai des. O fi ajuns la limita ei sportiva? Timpul va decide. Adevarul este ca teoretic are un culoar bun pina in semifinale si as vrea sa ajunga iar fata in fata cu "frumusetea", dar de data asta sa o invinga.
Felicitari Simona. Ai realizat inca o premiera!!!
Steroidata o sa castige turneul pentru ca ea se pregateste puternic doar pentru Grand Slamuri, pt ca acolo e banu'. ;)
Na Li asta nu stiu ce mai cauta in tenis..poate are alta treaba pe undeva si tenisul o incurca...in ultima vreme s-a prezentat mizerabil pe la toate turneele
cORNET o va elimina pe williams ! .... asta cred eu. williams nu e intr-o forma buna...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.