Alte știri din fotbal
Mariana, mama lui Cristi Chivu, apariție rară la câteva zile de când fiul ei a făcut eventul în Italia
0
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
bani usori - ca si caracterul
i-a oferit o cupa. cu roxadustatul care a consacrat-o ca dopata. afara cu dopatii din sport!
Ca e iubita si admirata, asta e fara indoiala, in toata tara, Simon ii face un "serviciu" politic pd-l-istului basist, care, in 2014, o votase pe E.Udrea la prezidentiale! Sportiva nu are vreo vina ca raspunde unei invitatii de acest gen, doar ca iz-ul politic, din partea primarui reales, este de toata greata!
Ca e iubita si admirata, asta e fara indoiala, in toata tara, Simon ii face un "serviciu" politic pd-l-istului basist, care, in 2014, o votase pe E.Udrea la prezidentiale! Sportiva nu are vreo vina ca raspunde unei invitatii de acest gen, doar ca iz-ul politic, din partea primarui reales, este de toata greata!
Uite ca domisoara Halep a acceptat wild card-ul bocului!:)) Bravos natiune!:)
Cum putea sa o intampine un Domn pe o Doamna ? Evident cu flori.
In timp ce Simona a ajuns la Cluj, Andreea Mita si Cristina Bara au ajuns in finala de dublu la Biarritz, ITF W 100. SI AU AVANSAT 27 LOCURI IN CLASAMENTUL WTA LIVE. SUCCES IN FINALA !
Mai bine ar sta acasa:risca sa piarda din primul tur,ca la ultimele 2 turnee jucate dupa suspendare.Participa la turnee demonstrative,la old boys,Te mai vede lumea,mai castigi un ban.Gata-finita la commedia!
A ajuns dopata la noi in oras pacat ca patam acest turneu cu aceasta doapta care nu merita invitata
Care-i adevarul Simona? Refuzi sa joaci in meciuri oficiale acuzand dureri (si) dupa meciul pierdut la Miami (primul joc dupa ridicarea suspendarii) dupa care, din acelasi motiv, te retragi in setul doi de la turneul de la Rouen, dupa care refuzi invitatia de la Oeiras (Portugalia). Acceptarea invitatie la meciul demonstrativ de dublu (adversari fiind Stefii Graff si Agassi), inseamna ca te-ai recuperat (cel putin asa ar fi normal, ca sa nu risti vreo recidiva), deci o veste buna! Daca asa ar sta lucrurile, dece refuzi sa joci la Iasi? Nu cred ca poti spune ca efortul de la un singur meci, nu implica aceleasi riscuri cu cel dintr-un turneu! La Rouen, ai clacat in meciul cu Kessler in setul doi, altfelk spus, o accidentarea poate sa apara oricand, daca nu esti recupartata. Daca asa ar sta lucrurile, dece refuzi sa joci la Iasi? Pana la urma, cred ca CT Popescu are dreptate cand spune ca nu te-ai antrenat seriosa in perioada de suspendare! Intrebare-ai dece schimbi antrenorii care te pun la efort (de ex., pentru ca te "chinue" sa tot repeti serviciul) ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.