Alte știri din fotbal
FCSB - Metaloglobus » Mirel Rădoi debutează pe banca roș-albaștrilor, în play-out. Echipele de start: Chiricheș, titular!
21
Ilie Dumitrescu a „scanat” sistemul lui Rădoi la FCSB: „Un jucător cu o tehnică superioară pentru poziția lui”
0
Soluție de avarie incredibilă la Arena Națională, la primul meci al lui Rădoi!
0
Gestul făcut de Mirel Rădoi la sosirea la Arena Națională » Îl diferențiază total de Elias Charalambous
1
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Tottenham, în etapa 30 din Premier League » Radu Drăgușin e titular
1
Încă o lovitură pentru Mircea Lucescu! „S-a rupt” al patrulea „tricolor” și riscă să rateze barajul cu Turcia
1
Barcelona și-a ciuruit adversara, reface distanța față de Real și o așteaptă încrezătoare pe Newcastle în Ligă
1
Val teribil de accidentări la Bayern! » Portarul de 16 ani poate debuta în Liga Campionilor
0
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Hao, eroul cu patru labe din Galați, a depistat drogurile din prima zi de ...
Libertatea
Ce țări europene pot fi lovite de dronele și rachetele iraniene dacă Iranul ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Serviciile secrete germane fac dezvăluirile despre costurile reale ale ...
Libertatea
"Declaratie ciudata" este ceea ce redactorii au nevoie sa adauge pentru a inflama spiritele in incercarea de a obtine trafic, rating si atentie. Tiriac a comparat meciul de azi cu cel din semifinala. Spre deosebire de macelul pe care i l-a dat Buburuzei, 5-0 in primul set (jucatoare, de altfel, peste Sloane) - desigur ca Halep a fost afectata de emotii, la un pas sa bifeze a 4-a finala pierduta. Acum ca s-a descatusat si de locul 1 WTA, si de un turneu de GS, ar trebui sa domine circuitul WTA urmatorii 2-3 ani lejer ...
Sa ne amintim putin din marile rezultate ale "vanatorului" Tiriac cand el juca exceptional (nu modest, cum afirma el despre Simona Halep): Victorii-înfrângeri: 151-159 Număr titluri: 0 Cea mai bună clasare: Nr. 8 (1968, World's Top 10) Mare jucator, dupa cum se poate observa mai sus! Noroc ca l-a mai luat Ilie Nastase la dublu, ca altfel ramanea un mediocru. Si sa nu mai aducem vorba ca i-a mancat cateva meciuri lui Nastase la dublu. Asa ca d-le Tiriac, vezi-ti de vanatoarea de mistreti si lasa-ne, lasa-ne!!!
Tiriac nu putea imbatrani altfel decat Nastase. Fiecare cu damblaua lui.
100 % de acord. Am urmarit comentarile si la posturile TV din Germania, Austria, Italia, Franta. Toate la superlativ pentru Simona. Tiriac si Nastase imbatranesc urat. Pacat !
Eu zic doar ce a fost. Daca tu ai fi facut altfel, la ce bun sa zici ce NU ai facut?!
Felicitari SIMONA ! Domnul Ion Tiriac Are Dreptate ! Trebuie sa-ti Folosesti Mai mult "Capul" decat "Picioarele" ! Ai Depus multa Energie !!! Vine Un timp Ca Sa Castigi , Trebuie sa iti ridici nivelul "Intelectual" .
Credinta ta iti face viata. Ce viata trista ai daca se bazeaza pe ce nu crezi tu ca cred altii! :D
Nu cred ca romanul e fericit de azi ca halep are un gs... dacă tu ești... înseamnă ca pana acum ai fost un nefericit...
Hai ca nu te cred. Nici mai devreme nici mai tarziu? Fix la 2-0? Ptiu, cum de nu mi-a venit si mie idea. Cred ca as fi pariat pe 6 lei!
la ce te referi? Vanezi ce se prajeste in tigaile altora de dragul tau?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.