Alte știri din fotbal
„Vrem condiții normale! Ne plouă în vestiar!” » Jucătorii revelației din Superligă, atac-brutal: „E rușinos! Nu cerem foarte mult”
2
Titularul echipei naționale s-a accidentat în Antalya » Care este starea fotbalistului lăudat de Mircea Lucescu
1
Viața unui fotbalist spaniol în România: „Chiar vreau să învăț asta!” » Ce i se pare „un dezastru” în țara adoptivă
0
Nu uită cum „l-a executat” Mihai Rotaru la Craiova: „Am rămas cu un gust amar. M-au marginalizat!” + Autoreproș: „Trebuia să pun alte condiții la contract”
1
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Tottenham a băut dintr-un pahar cu sigla marii rivale: „Absolut prostesc!”
0
Pep Guardiola îl critică subtil pe Haaland: „Face parte din meseria ta”
0
Au înscris cel mai târziu gol al victoriei din istoria Premier League!
0
Golul „despărțirii” » Semenyo o răpune pe Tottenham și e pregătit pentru marea mutare a carierei
0
Dinamo, victorie în Antalya
Se încăierară în Antalya
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
3
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
17
SRI evită să explice cum va interveni legal în lupta anticorupție, în noua ...
Libertatea
Prima veste bună pentru România de la Casa Albă. Liderul care i-ar putea ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Judecătorul numit de Nicușor Dan la CCR răspunde acuzațiilor făcute de ...
Libertatea
De cand a-ti postat poza am zis ca pentru Romana Tabakova e o poza controversata. In ce lume traim ? sa te fotografiezi alaturi de Halep esti deja compromis ca om politic .
Sa mai vorbim si despre sport ! Dupa atatea infrangeri, in sfarsit o victorie in tenis. Ruse a trecut in turul doi la wta 250 Rouen. Succes mai departe !
Nu este rusoaica, este slovaca, dar in rest aveti dreptate.
Cum poti sa o compari pe rusoaica cu vampira Ursula
fata e o figura controversata doar pentru cei ce se culca cu icoana Ursulei sub perna si care au gravat behaitul *** in memoria scurta. un om poate avea orice ideologie sau simpatie politica, inca este legal, si chiar poate sa si-o faca publica atat timp cat nu incita la ura. iar altii, chiar au voie si pot sa faca selfie cu asemenea persoane. e dreptul lor...inca. asta nu este deloc o stire, nici macar modul cum este prezentata nu o defineste ca o stire, defineste doar faptul ca se canta dupa cum este dat tonul... iar acum, liber la cenzura, nu ma astept sa trec de ea, dar macar citeste ala care cenzureaza. :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si Halep e patata
ce vrei de la cineva cu IQ subunitar precum dopatica?
Îmi vine să râd! De ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca si-ar fi facut poze cu Ursula von der Leyen sau cu Kamala Harris ar fi fost laudata de toti neo-marxistii, inclusiv de Libertatea. Practic, ne-am intors in anii comunismului, cand bunicii astora care ne conduc se ghidau dupa principiul ”cine nu e cu noi e impotriva noastra”. Asa se face ca cine nu o adora pe Ursula si nu are icoane cu ea e ”pro-rus”, „putinist”, mai nou ”trumpist”.
Nu vad nimic reprobabil. Mai aflam cate ceva in afara de propaganda oficiala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.