Alte știri din fotbal
Pavel Badea a intervenit după ce Curtea de Apel a respins apelul depus de CS Universitatea Craiova: „Asta urmează”
0
Universitatea Craiova, echipa lui Mihai Rotaru, prima reacție după decizia în privința palmaresului: „Mergem la Înalta Curte!”
2
Costel Gâlcă, refuz categoric în conferință: „Abia apoi vorbim”
0
Jucător cu peste 100 de meciuri în Superliga, ajutor pentru Dinamo lui Bratu
0
Știri din fotbal internațional
Un celebru director sportiv, cucerit de Chivu: „A făcut magie! Va fi antrenorul lui Inter pentru următorii 5 ani”
0
Pep Guardiola, pus la colț după discursurile sale politice anti-Israel: „Mai bine s-ar concentra pe fotbal”
2
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
Bravo Simona ! Ai grija insa sa n-o iei razna si spun asta pt ca deja ti-ai concediat antrenorul care te-a adus pana aici ! O fi bine, tu stii ?! Nu te imbata cu apa rece, continua sa muncesti, sa fii umila si mai ales ramai cu picioarele pe pamant ! Ar fi pacat s-o zbarcesti
Ar fi trebuit sa mai puneti o rubrica la sondaj: - Poate castiga Simona in 2014 un turneu de Mare Şlem daca Serena va fi absenta ?
australianul este dificil, suprafata de joc f. rapida. Wimbledon cu iarba, imprevizibilitate.. roland garos sau us open par a fi cele mai accesibile, dupa parerea mea.
Draga Simona, sper din tot sufletul sa ramai aceeasi fata dulce, modesta si luptatoare si in continuare. Si MARE ATENTIE cu toti cei care vor dori subit sa fie prin preajma ta... FELICITARI SI MULT, MULT SUCCES PENTRU VIITOR! HAI ROMANIAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
Greu nu este sa ajungi sus ci sa te mentii . Anul care vine toti ochii vor fi pe Simona si presiunea va fi foarte mare . Daca va reusi sa se mentina in primele 20 va fi foarte bine. Sper ca va avea puterea s-o faca ! Mult succes Simona !
multumesc pentru link-ul catre articol... intr-adevar, foarte frumos acest articol despre simona!
Eu zic ca nu prea exista comparatie intre ele... simona are acel "ceva"... Bravo Simona, tine-o tot asa! mult succes de la anul!
nu exista alt rezultat! au votat jurnalistii, nu cine stie ce comisie parlamentara! asta nu ma impiedica sa nu-mi exprim ingrijorarea vizavi de ce se intampla ACUM in jurul acestei mine de aur...
Felicitari Simona! Dumnezeu a fost darnic cu tine! Cinste tie si familiei tale!
Corect este " tinere sperante ale/in tenisului romanesc ". In alta ordine de idei, Simona nu mai este de mult o tanara speranta, ea este o certitudine..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.