Alte știri din fotbal
Numele unui transfer de la Chiajna a stârnit amuzamentul fanilor: „Zici că e nume să-l păcălească pe Prunea”
0
Atac direct la Florin Tănase: „Eu nu îl mai aduceam înapoi niciodată! Îl lăsam să se chinuie prin țările arabe”
0
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Transfer din Serie A! Victor Angelescu, anunț iminent despre noua bombă încercată de Rapid: „Există posibilitatea să vină mijlocașul”
2
Știri din fotbal internațional
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Clujeanul acționar la Tromso, dialog cu GSP înainte de meciul cu CFR: „Eu sunt fan U” » Cum s-a implicat în club
0
Fanii din Israel prezenți în România pentru meciul de Conference League au fost săltați de Jandarmerie! Cumpărau torțe din portbagajul unui taxi
0
Liga Campionilor: după spectacolul de ieri, preliminariile continuă cu alte două partide » Fenerbahce își dublează avantajul
2
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
cred ca matorina,simona e motor disel ,porneste un pic mai greu ,dar cand porneste nu se mai opreste.
Uof, penibilule :), pai 3 din turneele castigate sunt de nivelul cel mai mic: adica a primit 280 de puncte pentru ca le-a castigat.... ca sa compari tu, la Doha a luat 900 de puncte dintr-un foc!!! Nici nu o sa incerce sa-si apere punctele din turneele astea mici, o sa mearga la turnee mai mari, unde fiind cap de serie, poate chiar in top 4 o sa aiba traseu usor spre fazele superioare.... eu nu-mi fac probleme ca nu prinde turneul campioanelor (daca nu se accidenteaza)
oricum multa munca sa ajungi nr 1 mondial... Trebuie sa fii tanc, trebuie benzina, motorina, depinde de motor. Piese de schimb etc.
Da, aveti dreptate, dar greul va incepe din luna mai, cand va trebui sa apere niste puncte. Acolo vom vedea ce si cum. Oricum, la 22 de ani e uluitor ce-a realizat. Keep it up !
are prietene dar daca atinge un varf acum ala o sa ramana in istorie
cand nu mai are chef se da accidentata?
*ca sa NU piarda mai mult*
chiar tu zici "castiga aproape toate turneele ", deci de-acolo are 12660, puncte castigate in timp.. Dar nu a castigat toate turneele. Ca sa aiba mai mult de 12660 trebuie sa castige puncte clasandu-se mai sus in turneele in care nu a facut mare branza anul trecut. Desigur, trebuie sa-si apere titlurile castigate anul trecut, sau macar sa ajunga in sferturi, semifinale etc, ca sa piarda prea mult..
pai si serena(12660) de unde aduna puncte daca ea castiga aproape toate turneele la care participa?
poate sa piarda puncte, dar poate sa si castige altele castigand turnee, sau imbunatatind performanta de anul trecut la altele..Tu gandesti numai la ce e mai rau
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.