Alte știri din fotbal
Remus Vlad anticipa deznodământul acestui sezon: „Pe Craiova a înrăit-o, iar U Cluj nu știe să joace finale”
0
Jucătorul de la FCSB, reacție după numirea lui Marius Baciu ca antrenor: „O legendă a clubului”
0
Milioane pentru marele vis » Câți bani a investit Mihai Rotaru în echipa de titlu a Craiovei
0
Becali l-a auzit pe colegul de platou al lui Baciu și a sunat să-l corecteze: „De ce faci fake news?!”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal, ajutată?! » Specialiștii n-au nicio îndoială: „Havertz trebuia să fie eliminat”
0
Record egalat la Arsenal - Burnley » „Tunarii” nu au luat titlul niciodată când s-a întâmplat asta
0
Mikel Arteta, după victoria care o aduce mai aproape de titlu pe Arsenal: „Una din cele mai bune prestații ale acestui sezon”
0
Fermin Lopez, adio Mondial! » Spania tremură pentru Lamine Yamal
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Dilema viitorului Guvern: „Cine mai împrumută România cu 50 de miliarde de ...
Libertatea
TVA de 11% la locuințele noi. Proiectul care schimbă regulile în imobiliare ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Danaïde, sculptura fabuloasă a lui Constantin Brâncuși, s-a vândut azi ...
Libertatea
va dati seama cata geografie stie repetenta :))))))) a 13-a tara ca suprafata
ralfy, ce discurs protectiv aberant (sper ca nu o sa imi cenzureze a - ber - ant) .... sigur ca exact la geografie s-a referit .... si interviul il dadea in Europa, nu in Americi pe undeva ... eu in general sunt fan al ei si stiu ca aromanii sunt componenta sudica a romanitatii, dar cand nu joaca la nationala sau se apuca sa dea interviuri confuze, nu pot sa nu stramb un pic din bot
Titlu de tabloid.
ma uit numai la cati il injura pe Hagi, la cei care l-au scuipat pe Dorinel Munteanu...etc etc..nu mi se pare o tara atat de mare si nu mi se pare usor de trecut prin asta...bine e mai usor pentru cei de pe partea cealalta
ilie nastase -ion tiriac- nadia comanici-hagi-g.popescu-dobrin-etc etc etc etc sant celebrii in aceasta tara mica *** si nu lea fost asa de greu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Romania tara mica?
Normal, ca au sarit. Ca daca nu masuram cum trebuie si zicem ca Romania e tara mica, inseamna ca Ungaria nu exista deloc. :D Mai ciudat e ca si non-haterii ajung sa se lase influentati de postaci asiatici si uita din scoala ca aromana e un dialect al limbii romane si aromanii nu au nimic nici cu albanezii, nici cu grecii, nici cu bulgarii, tarile de unde intr-adevar au venit in Romania, dar ca ROMANI, la schimb de populatii.
bei Moflea ..frumoasa de pe ultimul loc=)) e de alta natie ..nu e romanca .(.incettule la minte)....cu alte cuvinte nu are tzara(ma intelegi)
iar textul cum ca s-a refererit la caracterul tarii e o ironie evidenta a mea la natia acestor specii gen Eu-gen sau Ovidiu_3003 si mai sunt unii sau altii...mai inceti la mine
nu e vorba de nici o aberatie... Simona a spus ca e o tara mica... aceeasi hateri aberanti... au sarit ca arsi (chipurile patrioti din adancul inimii) cum ca Romania e o tara mare... da de unde comparand cu Germania, Franta, USA noi chiar suntem o tara mica! Totul insa e o chestie aberanta..Simona este o sportiva care indiferent de declaratiile sale (scoase din context de presa..sau nu) ne reprezinta pe teren...acolo sta esenta...daca nu ne reprezenta pe teren nu o mai baga nimeni in seama.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.