Alte știri din fotbal
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
0
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
1
România U21, victorie uriașă în Kosovo! Situația în preliminariile Euro 2027
10
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
1
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Fortărețele subterane care sfidează bombardamentele SUA: cum și-a păstrat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Daca nu iese din primul tur cu ce nick intri ?
Câtă răutate din partea doamnei Câșlaru! Păcat
Nu o sa poata duce drapelul o doare umarul sau spatele sau alte chestii si oricum iese in primul tur si pleaca in vacanta cu Iurucu
ce probleme au unii...
Nu ai dreptul sa-i pronunți numele lui Halep și nici să vorbești dexea pentru că esti nulă în comparație cu ea. Medaliile tale sunt zero pe lângă performanțele Simonei. Mulți își dau cu părerea xa să fie băgați în seamă, însă Simona Halep este unică și trebuie să o respectăm pentru că este printre putinii sportivi care fac cinste țării și sunt imaginea noastră în lume. Merită să ducă drapelul pentru că este cea mai bună sportivă din România și printre cele mai bune din lume.
Are dreptate. Halep s-a dat lovita la Fed Cup dar ptr a iesi cu coada intre picioare de la Stuttgart era destul de sanatoasa
Problema este pusa gresit aici..din ce am inteles de anul acesta steagul va fi purtat de o sportiva si un sportiv. Cine va fi langa halep?Toni? GIgi? Stere? sau poate Tiriac???
Duduia Caslaru ***, Simona nu a pretins niciodata ca vrea sa fie portdrapelul Romaniei la Tokyo. doar a spus, intrebata fiind, citez.." Ar fi fantastic sa port drapelul la J.O"..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si totusi, pe Horia Tecau sau pe Valeria Bese, atunci cand au purtat drapelul, cam ce ii recomanda? Asta daca mergem pe logica doamnei Caslaru... Dar na, fiind vorba despre Simona Halep la mijloc, e obligatoriu sa fie o problema! Asta desi, ca notorietate si ca performante, in afara de Nadia Comaneci foarte putini sportivi romani au fost la nivelul Simonei Halep!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.