Alte știri din fotbal
Confirmat! FCSB a făcut oferta oficială pentru „driblangiul” din Superliga: „Singura concretă”
0
Legenda lui Dinamo l-a „scuturat” după eșecul cu FCSB: „A călcat în sticlă, stai acasă, mă!”
0
Gheorghe Hagi a convocat de urgență 5 jucători, după Dinamo - FCSB, inclusiv pe cel mai contestat fotbalist al barajului!
5
Veste tragică: antrenorul din 2023 al lui FCU Craiova s-a stins la 58 de ani
0
Știri din fotbal internațional
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
0
Așa arată stadionul-fenomen de peste 600 de milioane de euro care va găzdui finala PSG - Arsenal!
0
Cum a ajuns Nicolae Ceaușescu în programul oficial al finalei Champions League, PSG - Arsenal: „Un fior în corp care te pregătește”
0
Cine vor fi copiii de mingi pe Puskas Arena! » Inovația tehnologică a maghiarilor la finala Champions League
0
Lifestyle
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ferrari, epic FAIL după lansarea primului supercar 100% electric: „Arată ca un telefon! Rămâneți la făcut pizza!” » Prăbușire brutală la Bursă
10
Vladimir Putin a cerut ca România să-i predea drona care s-a prăbușit pe un ...
Libertatea
Un angajat al primăriei a găsit din întâmplare lingouri de aur de 40.000 de ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
Knuti, de ce tocmai 8 clase? Atatea poate ai tu ca ai avut noroc ca sunt obligatorii, altfel ziceai ...cu o clasa
Eu zic sa-ti fie rusine oricum. Cine dracu esti tu sa te adresezi in halul asta cuiva care e printre primii in lume, inaintea americanilor, rusilor, francezilor....? Aduna-ti tu toate neamurile si vezi mai intai ce merite aveti toti la un loc. Oricum de tine nu a auzit nici dracu...
Turneele de 1000 puncte sunt mai tari decat cele de grand slem(la care se mai strecoara destui si prin turul 2,3, 4... veniti din calificari sau de pe locuri 70-100-200), accesul pe tabloul principal-la turneele Premier Mandatory- este mai restrans si numai din elite. Sunt meciuri tari din primul tur. Simona are cateva turnee tari castigate. Ca poate nu se poate concentra in anumite momente, sau e victima unor viclenii ale unor jucatoare versate ca Sharapova la Roland Garos, sau Wozniacki anul acesta la A.O Avem la tenis niste fete minunate... Sa cred ca pe toate le faceti praf? Nu ramane decat sa puneti mana pe racheta, sa castigati voi tot... sau poate sa fiti ca Simona in alt domeniu de activitate. Va astept, vitejilor!
Ce multumesti leat ? Aici nu a fost un joc intre doua romance,unde cu sigurante intervenea intelegerea,ci a fost o competitie cinstita ! Caroline obosita dupa maratonul cu Kerber iar Kvitova relaxata dupa retragerea Juliei Görges.Atata tot,dar Wozniacki tot ramane cea mai buna jucatoare a lumii deocamdata,dincolo de clasamentul conjunctural si temporar !!
ca întotdeauna, le mulțumim altora când urcă haleapa în clasament. rușine! huoooo!!!!
Da,din nou, datorita conjucturii Halep ajunge nemeritat pe locul 1 pentru o perioada foarte scurta.Stia de ce se retrage....Caroline a fost foarte obosita dupa cele trei jocuri maraton,Kvitova avand doar un set jucat inainte,Julia Görges retregandu-se din joc.Macar Wozniacki a luptat ca o adevarata sportiva in mod cinstit.Cu siguranta,pe Halep ar fi batut-o . Dincolo de rezultat,Caroline deocamdata este nr. 1 mondial,este campioana mondiala,si departe cea mai buna jucatoare de tenis a momentului.Daca va pierde locul 1,in Indiana Wells va ajunge din nou in fruntea clasamentului WTA.Deci totul este trecator,mai ales clasamentul,dar rezultatele raman,ca si meciul turneului Wozniacki-Kerber !!
Multumim, Kvitova!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Trece peste 8 zile, GARANTAT! Ai fost corijent la matematica, e clar!
Tie chiar trebuie sa-ti fie rusine!!!***!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.