Alte știri din fotbal
Juri Cisotti a semnat: „Ne-am întâlnit la o cafea”
0
Lovitură » Claudiu Niculescu semnează și va antrena în Superliga după 8 ani!
0
Mircea Lucescu urmează să fie externat din spital și intenționează să plece în străinătate » Detaliile de ultimă oră
5
Șocant: Hermannstadt, zero barat la două capitole-cheie cu Rapid » Grameni avea o șansă infimă de a înscrie
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, discurs manifest despre conflictele din lume: „Cum puteți apăra asta?”
0
Cristiano Ronaldo, dat dispărut pe stâlpii din Riad » Fanii iau în râs conflictul cu vedeta lui Al Nassr
0
Ianis Hagi, „dublă” în Cupa Turciei! Alanyaspor a urcat pe primul loc
9
Jude Bellingham i-a șocat pe fani cu ultima fotografie publicată: „Viața merge mai departe”
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
ia o bere nefiltrata (Beckenbauer!) si calmeaza-te: spre deosebire de tine, la prietenul tau bin-datat doar caterinca e rudimentara! esti (deja) un copil mare- incearca sa te descurci singur si sa-ti asumi derapajele!
Una face poza cu Djocovici alta cu barca.Asta este tenisul.
Cumetre, ai un Revolut sa-ti transfer niste bani pentru o pereche de ghete imblanite?! Am vazut un model fain la New Balance. Ma gandesc ca e iarna, frig iar tu esti descult. Risc mare de hipotermie pentru ca prin extremitati se pierde cel mai usor caldura corporala. Vardy, te cauti tu de niste bani pentru caciula si manusi?!
tie, freyyo, ti-a raspuns soarta! jur ca n-am niciun amestec!
halapu tot dopata ramana. nu e altceva
Daramite una tunatā alaltǎieri.
iti raspund eu in locul lor, vardistule! Simona, domnul Becker, domnul Tiriac, gigi becali, stelisti si fecesebisti- deopotriva! cu un citat din domnul Nichita Stanescu-un poet inabordabil pentru caterinca ta rudimentara! noteaza: TU SA NU TE TRAGI CU MINE DE SIRETURI, INTRUCIT EU MA PORT DESCULT! ramin la ultimul sfat: ia-l pe bastenitos de brat si mergeti la scoala!
Cre’că sunt singurul care nu e fermecat absolut deloc de orașul ăla fake
Lui Boris i-au placut viata si femeile. Privind in urma isi da seama ca totusi n-a avut niciodata o fosta campioana WTA.
Ce coincidența Stanii! Unul care tocmai ce-a ieșit la soare din locul Ăla Despre Care Nu Pomenim o susține pre fata noastră, si mai baga si fise in telefonul cu Domnul Titi. Pe bune? Hai băi Borise, bāi. Mai bine zi adevarul: ai fost stelist de mic!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.