Alte știri din fotbal
Eugen Neagoe întrerupe petrecerea Craiovei! » Cere 4 transferuri tari: „Titulari. I-aș spune lui Rotaru”
0
Florin Prunea, siderat de decizia antrenorului în Craiova - U Cluj 5-0: „Am înnebunit, vorbeam singur”
0
Coelho și Rădoi, față în față » Contribuția la titlul Craiovei + Verdictul oferit de două legende
0
Mihai Bobonete n-a lipsit de pe „Oblemenco”: „Cum fu și ce simții... Dacă prind și două zile legate de pescuit”
0
Știri din fotbal internațional
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
2
Satul cu 4 supermarket-uri ia cu asalt Bundesliga: n-are gară, dar se laudă cu 3 brutării! Acolo a jucat românul Cătălin Răcănel
1
Wayne Rooney a comentat noul scandal de la Liverpool: „Nu l-aș lăsa pe Salah să se apropie de stadion”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Te bagi?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A zis ca nu se lasa decat dupa ce invata sa joace tenis!
Arată "bine" rău in poze, năsuc
Cumetre, este decizia ei unde sa participe sau nu. Vezi cate jucatoare de top 10 nu perticipa, dar au participat la US Open .
De aia nu poti sa dormi tu cumetre, ca Simona face istorie in tenis pentru ea si Romania ! Pline forumurile de frustrati .
Speram ca a luat hotararea sa se lase definitiv ! Fir-ar ! M-am inselat ! Nu scapam noi curand de asta!
Borcănato, la US OPEN nu s-au luat măsuri, sau ce? Ipocrizie maximă!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.