Alte știri din fotbal
Îi anunță plecarea lui Zeljko Kopic de la Dinamo în vară: „Am vorbit cu câteva cluburi”
0
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
McEnroe are dreptate! Simona, azi, a destramat mitul Serenei, castigand cu 12-4 in 55 de minute! Serena trebuie sa se ocupe de copilul ei, ca a avut destula glorie in tenis, timp de 23 de titluri de GS, dar daca nu mai poate, e vremea sa se retraga!
bai *** asta cu 'e doar o finala castigata'... care a facut istorie astazi si pune Romania in prim plan... te dreacu de prazar si intra tu pe teren ma obositule...ia castiga tu 'doar o finala' la wimbledon obositu lu maicata
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E doar o finala câștigată!! Bravo pentru trofeu însă că sa fii o mare campioana trebuie sa câștigi mult mai mult de atât... Nu trebuie sa ne mulțumim cu puțin asa cum o facem în fotbal!
FELICITARI !!!!
BRAVO SIMONA HALEP !!! Bravo tie ROMANCA NOASTRA DRAGA !!! BRAVO CAMPIOANA NOASTRA SCUMPA !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.