Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
kvitova se "agata" inca, insa ana va trebui consolata... ;)
Nu exista politician curat. Tu ești mai prost decât prevede legea nu degeaba ai minim 100 de postări pe zi în care îl susții pe tovarășul general bolșevic de securitate Anghelache, blatistul care a furat Ghetele de Aur. Cel despre care Cornel Dinu în cartea " Jucând cu Destinul" afirma ca a fost declarat persoana non grata de britanici și expulzat din UK pt ca a mituit cu banii securității pe arbitrul englez Hackett la meciul din Cupa Campionilor cu Dinamo Minsk.
e televizat meciul Soranei ?
4-3 in al treilea set in favoarea competitoarei ruse (Kuznetsova)..:) 0-30 sanse de break pentru cea denumita anterior..:)
nu stiu ce sa zic, eu m-as juca cu ei pâna i-as omorî, asa de dragi îmi sunt :)))
lasa mishule ca l-am agitat eu!:)))pana cand n-am intrebat de el si de eugen era liniste totala.eu sunt tartorul...:)))
Ce naiba fumezi ca vreau si eu ? Pe primul service serveste mediocru.. Acum incepe turneu pentru ea si urtmatorul tur e out! P.S. am pariat de la inceput pe Djokovici si Sharapova ca vor castiga turneu! Cota 9 !
S-a terminat Ferrer . Să ne concentrăm pe Sorana !
in faza asta ai dreptate,da prin semi finala sa apara asta nu este chiar placut :)))
Il are la mana pe naiba. Antonescu e poate cel mai curat dintre politicieni, dar e prost ca noaptea ca cica are principii. In politica din romania n-ai ce cauta cu principii. Ca daca ai zis ceva, sa iti respecti cuvantul. Nici un politician nu a facut asa ceva pana la Antonescu. Si uite ca e out.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.