Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Ia-te de mana cu tracomanii.
Si ce i cu asta?
Mai bine ne-ai spune cum este in pat.
Numele adevărat al țării noastre NU este România (așa cum s-au "străduit" să ne facă să credem catolicii din Transilvania - slugile Vaticanului) ci...DACIA !!! Imnul nostru este singurul de pe această planetă care, în loc să-l slăvească pe Decebal - cel care și-a dat viața pentru aceste meleaguri, îl venerează pe Traian - fix pe cel care a venit peste noi să ne măcelărească, umilească, necinstească tradițiile și limba!! Altfel spus, (adevărații) strămoși ai noștri sunt DACII. Romanii n-au treabă. Altfel spus, când ne vom redobândi istoria? Cea adevărată.
* aceiasi tara dar sunt de acord! traiasca ROMANIA!
Mare deserviciu i-a facut Nastase Simonei... De azi Halep va avea (daca invinge) numai adversare puternice. Daca va fi mai buna va castiga, asa e in sport, fara patima si fara suparare. E meritul si munca ei ca e acolo sus.
Nu toti, doar englezii :))
Gata, in cel mult 20-25 de minute incepe meciul SIMONEI O victorie rapida desi ultimele meciuri pe iarba au fost lungi!
Peng pe iarba e foarte bun.
Va fi o adversara incomoda pentru Simona. Totusi, Peng n-a reusit in ultimii 5 ani sa invinga decat o singura jucatoare de top 10, Radwanska (a batut-o de 2 ori in acest interval) si in plus la RG Sorana a batut-o foarte clar. In mod normal Simona e favorita si ar trebui sa treaca mai departe, dar si Pliskova a fost favorita cu Rybarikova. Sau Wawrinka cu Medvedev.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.