Alte știri din fotbal
Gigi Becali a izbucnit în direct: „Pentru asta, Rapid nu va lua titlul niciodată! Dumnezeu va face dreptate”
2
A semnat și poate debuta vineri la Dinamo » Ce spune Andrei Nicolescu despre transferuri
0
Culise incredibile de la CCA în mazilirea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
4
FCSB plătea 100.000 de euro pe el în 2020, incredibil cu cine a semnat acum: „Tânăr, puternic și determinat”
0
Știri din fotbal internațional
UEFA a delegat arbitrul pentru FCSB - Fenerbahce » A acordat două cartonașe roșii și 7 galbene la ultimul meci
0
Adversara lui FCSB și-a schimbat antrenorul! » Fostul apărător, multiplu campion în Serie A, a semnat
0
Cassano intervine în sprijinul lui Chivu: „Înnebunesc de-a dreptul când îi aud!” » Ce transfer recomandă la Inter
1
Fostul președinte FIFA cere boicotarea Campionatului Mondial: „Evitați călătoria în Statele Unite!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Turcitu se umfla-n hurii! :D hahaha
dar tot nu ai zis de ce iti zici turcescu - e numele tau real sau doar un pseudonim de luati ochii, dupa Robert Turcescu?!
Curcanu' se umfla-n pene.
ai numai glume rasuflate :) am observat ca doar dai reply la altii, cand iti da reply cineva, taci ca ala in papusoi :)
Si de ce ar avea importanta 300 de saptamani? Ai tu vreun schepsis cu cifra asta, sau are cifra asta vreo importanta in viata ta?!
Era de asteptat sa dea Barca vreo 3 boabe.
Sunteti spalati pe creier de presa romaneasca, ca si-n cazul cum ca in Vest echipele sunt sustinute numai de sponsori privati si niciodata de stat. Lucru fals, ca si in cazul Serenei Williams. Echipamentul ala il poarta si Mattek-Sands, ideea e ca nimeni nu vrea sa aleaga negrul. Ce nebun joaca in negru pe zi? Si Serena oricum cred ca joaca numai seara. Sharapova de exemplu pana nu demult a jucat in echipamentul Simonei.
Nu e asa de scunda pe cat pare la tv. Ma si irita insistenta unora de a o vedea pitica. Daca o compari cu *** alea cu care joaca, da, pare cam micuta. Am vazut-o in aeroportul din Istanbul, cred ca se ducea undeva in Asia, si e o fata de inaltime medie spre inalta, raportat la populatia feminina a Romaniei. Eu am cam 180(178cm, de fapt) si Simona incaltata are cam 170 cm. Nu poate fi prea inalta, asa suntem ca popor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar TU, ce culoare porti?! :D haha
cate saptamani sunt intrun an ? Simona a declarat ca joaca tenis inca maxim 5 ani.... crezi ca rezista in toti acesti ani pe locul 1 ? si nici asa nu ajunge la 300 de saptamani..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.