Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu echipa din Superliga » Planul lui Becali nu a funcționat
0
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
De ce Fenerbahce va folosi tricouri cu „Chobani” pe piept la meciul cu FCSB
2
Atac violent la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
14
Bine că nu joacă ei! Detaliul unde FCSB este o formație liliputană comparativ cu Fenerbahce
2
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
ma uitam cat snobism, ia rezervat lu masa o tribuna intreaga :) la anu joaca la nuti si botezuri si se va stabili undeva in america ca deh, tara asta nu o intelege si nu o ajuta!
Nu a fost ironie. nu a fost diferenta pt ca nu este diferenta, iar Halep o sa cada incontinuu de acum incolo pt ca s-a imbatat cu apa rece de mult timp !!!
Când ești numărul 1 mondial și îți iei cele mai multe vacante în comparație cu adversarele tale, înseamnă că vrei să te retragi într-un picaj constant
Nu a fost o ironie al lui Ashley Barty la adresa Simonei! Voi ati scos din context ce a declarat australianca dupa meci! Nu e frumos ce faceti!
Simona a jucat mai bine decat ma asteptam. Au fost momente de echilibru si chiar avantaj Simona. Oricum ,eu personal ,am mare incredere in forta si puterea ei de revenire.Nu este o exceptie partida pierduta dupa o pauza de peste o luna. Si alte jucatoare de top s-au confruntat cu situatii asemanatoare. E datoria noastra de ROMANI sa ne aparam compatrioata! SUCCES SIMONA!
In tenis trebuie sa stii sa joci... tenis. Si asta nu stie Simona Halep!
Va fi un an trist pentru fanii Simonei. Nu mai există foame de succes, doar banii o mai fac sa meargă la turnee. A fost superb atât cât a avut energie și ambiție.
"a ironizat-o" ??? Sinteti niste NENOROCITI cu hirtia de impachetat pește cu tot !!!
Asta-i generatia pro de idioti formati de prostv cu idiotenii gen.las fierbinti prin care ii spala pe creieri pe unii sa urasca tot ce e romanesc.
daca nu ar mai lua Simona cate o bataie din asta cred ca ar muri trolii pe capete si ar fi goale forumurile gsp. nu au astia bucurii toata viata lor cata bucurie au cand mai ia bataie cate un sportiv roman.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.