Alte știri din fotbal
Ioan Andone a intrat în direct după FCSB - Dinamo și a identificat ce trebuie să se întâmple în iarnă: „Le lipsește”
0
Nu doar Olaru va fi amendat! Gigi Becali anunță: „Îi dau maxim cât vom putea! Debandadă!”
0
Pe cale să fie amendat, Darius Olaru o aruncă pe arbitru: „Cam sensibil! Poate-i dau lui jumătate”
0
Eddy Gnahore: „Am sentimente mixte” » Caragea: „Asta ne-a lipsit”
0
Știri din fotbal internațional
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Bravo Alexandra! Hai Irina!
Gavrilova a batut-o pe Ivanovici, obtinand a doua victorie din cariera ei in fata uneia din Top 10, dupa victoria din martie de la Miami, cu Sarapova. Se anunta o noua rusoaica in top.
Victorie!!!! La a 8-a minge de meci! Irina a castigat si ea primul set cu Kerber. Putem avea 3 fete in optimi.
nu ne intereseaza alte popoare!
Scuze, 7!
8 mingi de meci ratate!!!!!!!!!!!!!!!!
normal se continua promovarea lui halep aceasata prosfitoare fara margini . daca are norocul si da peste venus in turul 3 . deci fratilor ascultati ce va spun cum se va trermina meciul ;lui venus si daca americanca este victorioasa o sa apara o prima stire ceva de genul .. HALEP RESIMTE DURERI NU STIU PE UNDE .. o sa vedeti . pt ca in cazul unei eventuale infrangeri cu venus sa dea vina pe nu stiu ce imbolnavire subita . credeam ca va zic si eu o noutate dar se pare ca toata lumea s-a obisnuit cu minciunile lui halep & tiriak . mai vorbim o sa vedeti . daca nu inaintea meciuluyi cu siguranta dupa ce va pierde in oricare faza si contra oricui va declara ca are probleme de sanatate . bataie de joc la adresa fanilor ei care si asa sunt inalti si cu capul mic .
Dulgheru a facut 2 mini-break-uri in tie-break-ul setului decisiv, dupa ce pierduse primul serviciu, Begu a facut break cu Kerber in primul set!!! Azarenka a batut-o pe Wozniacki.
Ratate toate! :-(((
3 mingi de meci!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.