Alte știri din fotbal
FCSB caută înlocuitor pentru Bîrligea » MM Stoica: „El mi s-ar părea o soluție”
0
Câți spectatori a strâns Universitatea Craiova la meciurile de pe teren propriu în acest sezon
0
Moștenirea lui Daniel Bîrligea la FCSB » Cât a produs în comparație cu alți „killeri” din istoria clubului și cine mai e pe lista selectă
0
MM Stoica anunță o condiție esențială pentru transferul lui Bîrligea: „Altfel, nu se face!”
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Real Sociedad » Revenirea lui Mourinho pe „Bernabeu”: Mbappe, ocazie mare în minutul 7
1
Aflăm ultimele 4 echipe din faza principală a Ligii Campionilor » Răzvan Marin, titular în duelul cu coșmarul Craiovei
0
Pariu în conferința de presă! Ce va face antrenorul lui Ararat Armenia dacă o va elimina pe Universitatea Craiova
1
La 19 ore după calificarea în Liga Campionilor, Bodo/Glimt a avut meci în Cupa Norvegiei
2
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Ultima formă a legii salarizării: sporuri pentru profesorii cu 30 de ani ...
Libertatea
Toamna se numără șantierele în București. Marile lucrări care vor afecta ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu, despre generalul Pahonțu: Un ofițer bun. A făcut din SPP o ...
Libertatea
Chiar mai credeti si acum ca "boala" Simonei a fost una inchipuita? De fapt, de acum inainte, in orice meci in care jocul Simonei va scartai, va da vina pe... hernia de disc!
Segărceanu este cumva medic de profesie?
Posibil ca din acest moment sa inceapa declinul. Un antrenor inseamna foarte mult. Sa nu ne grabim sa dam verdicte. Pare foarte interesanta miscarea pe care o face, si exista sansa sa reuseasca, merita incercat deoarece nu are ce pierde. Sta bine in clasament, si poate face experiente. Ca si sportiv din Romania, a ajuns in varf pe forte proprii si asta nu este la indemana oricui. Pentru asta are de la mine un mare 10* . Un lucru este cert: Cei mai mari dusmani ai Romanilor sunt Romanii.
"Halep a efecutat marți un antrenament pe suprafață rapidă, la centrul de la Izvorani, după câteva săptămâni de pauză completă. Simona se mai antrenase și pe zgură zilele trecute, la Stejarii Country Club. " Pai pana la urma a facut pauza completa sau nu?
NU CRED CA DORESTE CINEVA SA MAI LUCREZE CU EA. DUPA IESIRILE MULTOR JUCATOARE AU SI EI DEMNITATEA LOR. O STIU PE DISTINSA TENISMENA DE CONSTANTA CA ESTE ARTAGOASA CA ARE MULT TEATRUL MARGARETEI. STIE SI CUM L-A TRATAT PE DARREN CARE NU A PRIMIT ASA "MENIU " DE LA NIMENI IGNORIDNU-L SI APOSTROFINDUL OBRAZNIC PE CIND A SI DORIT SA PLECE SI SA LASE GENUL MARII NEGRE SA SE DESCURCE... L-A IMPLORAT... SA REVINA CA SI-A MAI PUS CEVA MATERIE CENUSIE INVATIND O POEZIE SI CIT A REZISTAT PE COJI DE NUCA PENTRU VOINTA... ASTA NU INSEAMNA NIMIC. A REUSIT... SA AJUNGA ACOLO SA CISTIGE CUM STITI CU CHIU CU VAI ROLLND GAROSS-UL. PUTIN A LIPSAIT SA O IA PE COAJE. SITI BINE.. PINA SI NASTASE NU S-A MAI UITAT LA MECI DUPA CUM DECLARA... TIRIAC SI-A DAT SEAMA CA ESTE IMPREVIZIBILA. POATE CISTIGA SAU PIERDE DE LA ORICINE. ASTA INSEAMNA CA NU SE CONCENTREAZA CA NU ESTE CONSECVETA.. FITZE DE ROMANCA CU MASINA PE STRAZILE INSALUBRE. AFACERI, DISCOTECI MAI RECENT BAIRAMURI UNDE NU CRED CA A DERANJAT-O SPATELE CUM NU CRED O IOATA DIN ACCIDENTAREA EI. SE SI VEDEA . APOI NU A LUAT UN SECOND OPINION DE LA ALT DOCTOR. STIA BINE CA EST OBOSEALA ,LIPSA DE CONCNTRARE. DAR UNA ESTE SA PIERZI DE LA O JUCATOARE DE TOP SI ALTA DE LA AMATOARE .... ATUNCI DARREN SI -A DAT SEAMA CA ATIT POATE. NU VA VENI NIMENI SA I SE ATRIBUIE CADEREA SIMONEI. NICI PAVEL CARE ESTE CAM SATUL DE EA. ASA CA ATIT POATE SI O SA BAGE SPATELE PENTRU A IESI VICTIMA DIN SPORTUL ASTA.
DA ROMANULUI MINTEA DE DUPA. PLINGI DUPA DARREN? PAI TU ESTI GENIALA. IL INVITAI SA JOACE IN LOCUL TAU PE TEREN. CIND AVEAI NEVOIE DE EL DE FAPT DOREAI PAUZA... CEVA MAI MARE. TE UITAI PRIN EL. SI TIRIAC TI-A SPUS ASTA. NICI NU CONTA. CHESTIUNE DE BUN SIMT. ASA CA FA-TE SINGURA FATA TAICHII CA TU ESTI AIA MAI DESTEAPTA DIN TOTI. ORICUM NU TE INTERESEAZA. INCERCI IN AUSTRALIA SPERIND CA IL FACI PE DIBACI SA REVINA SAU CEL PUTIN PESTE CITEVA LUNI. NU CRED... DACA VEI CISTIGA SINGURA CU NEA GHINDA SEGARCEANU POATE... POATE. CE NU AI INTELES ESTE REPUTATIA UNUI ANTRENOR CARE ESTE MESERIA LUI. DIN ASTA ISI IA BANII. CUM SA VINA SA INCEPI SA PIERZI SA TE DAI IARASI MAI DESTEPTA DECIT ESTI? DECE? ARE ATITEA OFERTE. VA STA UN PIC PE BARA CA SA NU PUTA SI SE VA DUCE UNDE CREDE CA II ESTE MAI BINE. PSIHOLOGIC VA LUA PE CINEVA DE JOS CU TALENT. ORICE RIDICARE IN VALOARE SI IN CLASAMENT ESTE CEEA CE ISI DORESTE. NU SE VA DUCE LA TOPS PENTRU CA POT CADE... ESTE O CHESTIUNE CLARA DACA NU AI STIUT-O. CU TINE DACA PROCENTUL II ARATA CA ESTI SUB 50 LA SUTA SA ESUEZI NU VA REVENI. ISI VA STRICA TOAT AMUNCA. ASA VA RAMINE CA TE-A ADUS UNDE A TREBUIT. DAR CE I-AI ARATAT DIN AUGUST SI PINA ACUM PE CIND NU AI CISTIGAT NIMIC PERZIND LAMENTABIL DE LA JUCATOARE PROST PLASATE I-AI ARATAT LIPSA DE INTERES. ASTA ESTE VALOAREA TA SI MAI MULT DE ATIT NU VEI FACE NIMIC. VEI INCERCA SI DACA MERGE PROST MECIUL SE VA INTRERUPE CU DURERI DE SPATE... SI TE VEI RETRAGE CA VICTIMA... SUNA BINE NU?
Este o mare greseala ca nu isi cauta un antrenor. Aici intervine aroganta ei care i-a nenorocit cateva sezoane.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.