Alte știri din fotbal
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
4
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Muguruza are o ascendenta si indiana asa ca s-ar putea sa se descurce. Eu i-as dori sa se descurce ca dansy cu autorii celebri ai unor poezii.
Respectivul e fcsbist, deci nu ii cere prea multe ... S-o fi gândit la Moartea Căprioarei Muguruza :-))))) Oricum tenis la 37C nu mai e sport ci mai degrabă lupta pt supraviețuire. Exista și posibilitatea tragerii acoperișului însă multă lume nu e de acord cu asta considerându-se ca un GS trebuie jucat in aer liber atât timp cât nu sunt intemperii. Mai e un aspect, pt a se trage acoperișul e nevoie de acordul ambelor părți. Țin minte ca Jim Courier a refuzat sa se tragă acoperișul la finală considerând ca este in avantajul sau caldura excesivă, jucând împotriva unui nordic (Edberg). :-)
SIMONA ARE ȘANSE MARI LA ACCEDEREA ÎN FINALA!
Prostea, ai citit bine ce am scris ? :))
Bai desteptule Scrisoarea a III a a fost scrisa de Mihai Eminescu,dar tu habar nu ai.Bine ca nu i-ai raspuns la scrisoare lui LABIS.
Daca ar stii Eminescu cat de prost esti!!!!
Habar nu aveti pe ce loc este Simona.Va spun eu.Este pe locul 2 WTA si asa va ramane indiferent de ce se va intampla mai departe la Australian Open.
Labis a scris scrisoarea a treia ? :)))))
Bre, nu e doar un meci de disputat , se joaca si la dublu, si dublu mixtsi, daca e caldura insuportabila organizatorii vor trage acoperisul..
cred ca organizatorii australieni au tinut cont in programarea meciurilor si de fusul orar al jucatoarelor ce joaca ! eu am vazut ambele meciuri ale simonei,de la 2 cu kontaveitt si cu putinzeva si nu mi-a fost usor sa stau treaz ! acum ca joaca la 6 dimineata e ok ! hai romania,hai simonca !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.