Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
la ce sa o bata, ca e micuta, daca o da parte in parte cu rusoaica nu stiu daca are multe sanse. Aaaa, sau tu te referi la sportul asta, tenis? Ca aici nu o sa o bata pe aia in vecii vecilor, tinand cont ca in ultima vreme a uitat sa castige iar rusoaica joaca aproape de cel mai bun tenis al carierei. In rest ii doresc un sincer la multi ani, multa sanatate si sa ramana acolo in top. Chit ca e top 20 (mai aproape de valorea ei reala) si tot e o realizare. Sa fi intre primele jucatoare din lume nu e putin lucru.
Eu ii urez s-o bata pe sharapova si mai vedem atunci!
La multi ani ! ...sanatate , noroc, curaj si realizari dupa inima ta!
Ani multi si foarte buni! Safii sanatoasa si voioasa, viata-i frumoasa si merita traita din plin!
Iti doresc sa fi sanatoasa si sa-ti dea Dumnezeu noroc,celelalte o sa vina si daca nu le vrei LA MULTI ANI!
La multi ani Simona. Sa fii sanatoasa si sa lupti pentru tine si pentru a aduce multe bucurii romanilor ! Te iubim !
Salutari si LA MULTI ANI !!! Asteptam sa devii NUMARUL UNU MONDIAL !
LA MULTI ANI ,multa sanatate si performante in 2015 asa cum iti doresti !
La multi ani Simona! Sa fii sanatoasa!
La multi ani FA taranco !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.