Alte știri din fotbal
Premieră în acest sezon » Jucătorul de la FCSB merge în Liga 2
0
Antrenorul Oțelului, după remiza cu Voluntari: „Am făcut cadouri”
0
Florin Pîrvu: „El este un jucător de care trebuie să avem mare grijă. Fotbalul românesc are nevoie de el”
0
Precizie milimetrică! Jovo Lukic, gol fabulos cu Petrolul, dintr-un unghi imposibil
0
Știri din fotbal internațional
Mihai Stoica și Victor Angelescu au spus câte puncte face Universitatea Craiova în Conference League
1
Situație bizară în Spania. Fostul câștigător al Europa League s-a retras la 32 de ani, după ce clubul nu i-a mai putut plătit salariul!
0
Here we go: Rafael Leao, adio Milan! » A ales salariul mai mare + Cât costă transferul extremei portugheze
0
Fiorentina - Frosinone: decizia luată în cazul lui Bîrligea
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
7
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Astea-s idei socialiste pe timp de pace si fara de pandemie.
Nu se stie cum va evolua turismul de acum incolo ! S ar putea sa se uit la el
In mintea romanului exista un singur fel de investitie. Imobiliare. Romanul are impresia ca daca are un hotel curg banii. Pentru ca in capul lui exista o singura operatie aritmetica: adunarea. Fiecare se vede rentier, nu intelege ca un hotel trebuie administrat, iar in servicii hoteliere trebuie pricepere si daca nu o ai, falimentul e foarte probabil. N-ar investi unul in ceva productiv, toata florea bogatilor construieste blocuri, case sau hoteluri. Eventual restaurante, cafenele si discoteci. Exact genul de afaceri unde te fura angajatii de te rup.
O sa bage Stere oile acolo!ati mai facut TAM TAM si cu ,cofetaria ....adat faliment dupa o saptamana!
hotel pentru cine...pentri OI
Nu știu în ce măsură afacerea cu hotel la Constanța e și profitabila. În general oamenii se cazează la Mamaia. De exemplu Hotelul Iaki a lui Hagi va face de 3 ori mai mulți bani decât un hotel de 5 stele în Constanța. Sa nu uitam Constanța nu e Cluj, unde exista mediu de business, festivaluri, s. a. O consider o afacere cu risc, sa mai analizeze înainte sa se arunce înainte.
El arata de 50 de ani iar ea de peste 40 !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.